Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin ben ara vereceğin zamanın ta .. :/ Geçen bölüm verse arayı böyle koymaz, bilerek yapıyor ya! Hak ediyorsun lan bütün o küfürleri :D

Limandaki sahnenin çizimi olağanüstüydü, ortamın hissiyatını da okuyucuya süper hissettirmiş. Bölüm koca bir soru işaretini kafamıza çalıp gitti, hiç hoş değil :( Bir de ara veriyor terbiyesiz. Ama o liman sahnelerinin hatrına iyiye oy vereceğim. Böyle şeylere zaafım var :)

Lo ben şimdi anladım olayı
Ne oldu böyle herkes nereye gitti derken şuan ki zamanı yani günümüzü kastediyorlar değilmi:confused:
Odeni falan gösterdikleri için bende dedim Oden zamanında ki olaya binaen herkes nereye gitti muhabbeti yapıyorlar sandım:hmm:

Roger, Luffy'nin içki içen versiyonu. Scopper de aşçı çıksın tam olsun. Roger/Luffy benzerliği can sıkıcı bir hal almaya başladı.
Scopper'ı zaten Sanji ile kıyaslamışlar yabancı forumlarda... Büyük ihtimal o tafyanın aşçısıydı...

Bu arada o hava nasıl öyle, o dalgalar filan ilginç sanki tusunami çıktı. Ve orochi tarafında birşey yok. Hava süper o tarafta...

Eğer o limanda kavga olduysa ve bizimkilerden kimse ortada yoksa bence cevap çok basit. Luffy'ler çoktan adaya gitti dövüşler başladı. Kinemonlar adaya vardıklarında bizimkileri Kaido'nun zulasını içerken bulurlar.

Oda bunu sürekli yapıyor. 2 bölüm sonra ortaya çıkacaklar. Aaaaa çok şaşırdık diyeceğiz galiba.
Artık Oda ve To Anime ye biri diyecek ki " Biriniz konuya gelsin"
Bir İngiliz Konya ya mı gelsin.
:) :) :)
Toei işi tamamen geyiğe vurmuş durumda. Uzatabildikleri kadar uzatıyorlar bölümü. Gerçi Oda'nın da suçu var anime mangaya çok yakın.

Ne zaman düzgün bir One Piece animesi izleyeceğiz ya?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık