Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shinobu'nun meyvesi olgunlaştırma meyvesi. Momonosuke'yi 20 yaş olgunlaştıracaktır. Öyle kalacak değildir momo. Boşuna Shinobu'nun meyvesinin üzerinde durulmaz.

Olgunlaştırma derken 20 yi 30 35 yapabiliyor mu ?
Herhalde yapabiliyordur. İstediği kadar olgunlaştırabiliyordur.Bonney'in meyve gücü istediğini bebek ya da yaşlı bir hale getirebiliyorsa Shinobunun meyvesi de yapabiliyordur. Hiyoriyle aralarındaki yaş farkı ikiyken şimdi 20 oldu. Bu farkı nasıl kapatacaklar yoksa?

Bu hainlik mevzusu bayağı uzun sürdü. Arkın gidişatı için de önemli bir mevzu bence. Zannımca Wano tarihini bunun üzerinden anlatacak.

Eskiden Minklerden ya da samuraylardan birinin hain olduğunu düşünürdüm. Artık Minkleri komple eledim. Köstebek kim ise o kişi Wano'nun dışa açılmasını istemiyor. Wano'nun dışa açılıp açılmaması Minkleri çok ilgilendirmiyor yani. O yüzden samuraylardan biri hain. Bize böyle irtica yanlısı, devrim karşıtı, yobaz bir hain lazım. Bazı arkadaşların Kanjuro ile ilgili yazdıklarını okudum. Gayet mantıklı geldi bana. Kanjuro hain olabilir.

Shinobu hain deniliyor ama Shinobu'yu kim takar ki. Shinobu ile ilgili Oda bir yem attı ancak o kadar önemli bir karakter değil. Demek istediğim Shinobu'nun hain çıkması pek sarsıcı olmaz. Kanjuro öyle değil ama. Kanjuro'nun hain çıkması gayet vurucu olur. Hatta ağlayıp zırladığı sahnelerde gözyaşlarını meyvesi ile çiziyorsa şaşırmam yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık