Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

38yıl öncesini gösteren resimde bir şey dikkatimi çekti. Roger'ın başında Hasır Şapka yok. Roger şapkayı Shanks'a vermiş olamaz. Kızıl Saç o zaman çok küçük.

Şapkayı niye takmıyor peki?
Roger yeni yetmeyken takıyor o şapkayı. Muhtemelen kaptan olduktan sonra saldı hasır şapkayı.

Bence kutsal ejderlerin çok pis bir olayı açığa çıktı orada ve o izi yok etmek için hükümet o adayı komple haritadan silmek istedi.
İhtimal dahilinde. Hatta o olaya şahit olan denizcileri de oraya gömmüş olabilir bunlar, kimseye söylemesinler diye. Sengoku'da diyor bu zamana kadar Garp'ı sağ bırakmalarının sebebi kahramanlığı vesaire diye.

4. Poneglyph hakkında aklıma garip bir şey geldi bunu doğrulamam için mangayı tam bilen birisi lazım ben seriye animeden başladığım için şu an söyleyeceğim yerler filler mi değil mi tam bilmiyorum olay şu zoro - luffy - chopper alabasta adasındayken yanlışlıkla çöl kumlarının altındaki bir yere düşmüşlerdi ve bir poneglyph bulmuşlardı demin arkadaşıma bunu söyledim kırmızı ponenglyph-i orda bilerek kırmızı çizmemiş olabilirler mi dedim önemli olan manga olduğundan animede mavi yapmışlardır dedim arkadaşımda orası karanlıktı karanlıkta kırmızı koyu lacivertimsi gözüküyor olabilir dedi eğer ponegliph kırmızıysa mavimsi lacivertimsi göstermişlerdir çok fena düşünmüşler dedi nedense bana mantıklı geldi mangada o poneglyph gözüktü mü bizimkiler zoro luffy saf o poneglyph-i unutmuşlardır belkide serideki en önemli şey olduğunu düşünüyorum bir şekilde karşımıza çıkacak bu vivi alabasta olayları oldu önceki bölümlerde bu poneglyph-in yolu yapılıyor olabilir

4. Poneglyph hakkında aklıma garip bir şey geldi bunu doğrulamam için mangayı tam bilen birisi lazım ben seriye animeden başladığım için şu an söyleyeceğim yerler filler mi değil mi tam bilmiyorum olay şu zoro - luffy - chopper alabasta adasındayken yanlışlıkla çöl kumlarının altındaki bir yere düşmüşlerdi ve bir poneglyph bulmuşlardı demin arkadaşıma bunu söyledim kırmızı ponenglyph-i orda bilerek kırmızı çizmemiş olabilirler mi dedim önemli olan manga olduğundan animede mavi yapmışlardır dedim arkadaşımda orası karanlıktı karanlıkta kırmızı koyu lacivertimsi gözüküyor olabilir dedi eğer ponegliph kırmızıysa mavimsi lacivertimsi göstermişlerdir çok fena düşünmüşler dedi nedense bana mantıklı geldi mangada o poneglyph gözüktü mü bizimkiler zoro luffy saf o poneglyph-i unutmuşlardır
O Poneglifi Robin okuyor. Peşine intihar ediyor hatta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık