Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilinen bir yerdi, artık değil. Gayet de Raftel olabilir.
Yani Garp, WB, Rocks ve kutsal ejderler 40 yıl önce gitmişler Raftel'e ama o zamanlar Raftel değilmiydi.

WB zaten gitmiş yani, Roger boşuna mı söyleyecekti yerini WB'ye. Diyebilirdi yani, eskiden gitmiştin veya karşılaşmıştık
https://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-576-page-12.html

Zaten gittikleri yerlerde kitabe atalarımızdan kalma diyorlardı. 40 yıllık bir şey değil

Yok canım estağfurullah. Oda'ya malzeme mi yok :) Daha circumnavigation yapacaklar. Komple dünyayı turlayıp Laboon'a varacaklar da, God Valley'i yeniden bulup Boş Yüzyıl'ın mirasını sırtlanıp, tekrardan Grand Line'da örgütlenip Tenryûbito'ya savaş ilan edecekler de... Gerçi Dragon sağolsun o işi halletti gibi :) Ama daha bir on sene gider GOda-sama... Kıvrım kıvrım beynini yiyeyim onun :)
Hıh devam senaryosu da tamam. :D

Artık Garp ve Roger birbirine denktir deriz. Ve diğerlerine halayına gider yaptıkları ortaya çıktı diyebiliriz. süper bir bölümdü.Muhteşem.

Yani Garp, WB, Rocks ve kutsal ejderler 40 yıl önce gitmişler Raftel'e ama o zamanlar Raftel değilmiydi.

WB zaten gitmiş yani, Roger boşuna mı söyleyecekti yerini WB'ye. Diyebilirdi yani, eskiden gitmiştin veya karşılaşmıştık

Zaten gittikleri yerlerde kitabe atalarımızdan kalma diyorlardı. 40 yıllık bir şey değil
Eğer bir şekilde adanın yerini değiştirdiyse. Yol kitabelerine yeni yerini belirtmek, yeni konumunu yazmak için son seferini yapmış olabilir.

Bu poneglypy mangada gözüktü mü 4. Poneglyph olduğunu düşünüyorum karanlık olduğundan kırmızıysa filan mavi gözüküyor olabilir varya boş yapıyorsam üzer bu poneglyph bir işe yarıyordur herhalde ama ne

Çizim hatası da olabilir. Roger'ın sonradan giydiği sapkasiyla çizmiş farkli bir sebep olduğunu sanmam. Sonuçta şapka Roger'dan Shanks'a geçti öyle kenara falan koyduğunu da sanmam şapka bir şeyi simgeliyor çünkü bir değeri var..
Çizim hatası benimde aklıma geliyor. Sadece adamda var olduğunu öğrenmek için mi hasır şapkayla gözüktü.
WB şapkayı görünce anında Shanksi animsiyor. Roger için pek espirisi yok sanırım. O şapkayı görünce Rogeri değil Shanksi hatirlamasi tek budur.
Ama o zaman Roger'ın bunu taktığı açıklanmamıştı. Her şeyin zamanı var. Açıklanma zamanı gelmeden böyle yazılıp çizilebiliyor.
Roger yeni yetmeyken takıyor o şapkayı. Muhtemelen kaptan olduktan sonra saldı hasır şapkayı.
Saldı da nereye saldı? Anneden kızına geçen yadigar yüzük gibi sandıkta mı sakladı?

Yeri değişmiş ise, tekrardan nasıl gitsin? Bana manga sayfası atmana gerek yok, neyin ne olduğunu biliyorum.

Ben sadece bir ihtimalden bahsettim. Tanrı Vadisi'nin şekli, Raftel görsellerini andırıyor. Belki ada sadece kitabeler sayesinde ortaya çıkıyordur. Çıktıktan sonra da görünür hale geldiği için isteyen gidebiliyordur. Böylece kitabeler yine atalardan kalır, Tanrı Vadisi de Raftel olur. Bak sana hemen bir senaryo uydurdum. Bu senaryoya Beyazbıyık'ın oraya nasıl gidildiğini bilmediğini de ekleyebilir ve Roger ile olan konuşmasını mantıklı bir şekilde bağlayabilirim. Ancak gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık