Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Waller God savaşı Dünya seyrini değiştirdi. Şimdi Luffy ve Teach'in savaşacağı Raftel'in de Dünya'yı değiştireceğine inanıyorum artık. Teach, Raftel'i bulabilir mi sence veya nasıl bulur? Shanks zamanında saf saf buna inanarak haddinden fazla şey anlatmış olabilir sırf D. diye.
Kitabeleri ele geçirerek bulur, zor değil.

@Keyserav

Ayrıca Zoro, Hiyori'ye neden geleceğe gitmediğini sorduğu zaman, "Plan başarısız olursa, Kozuki Soyu benimle devam etsin diye." gibi bir cevap alıyor. Benim bundan anladığım, Toki bir kumar oynadı ve kaderin cilvesi olarak kazandı.
Evet bu da seni destekliyor. Ama ben GOda'ya güveniyorum. O fırlama Hiyori bence meyvenin yeni sahibi ve büyük üç kağıt çeviriyor. Tabi bu da benim fantezim :) Yoksa bu cümleden direk Toki'nin kumar oynadığı çıkıyor dediğin şekilde.

Bu arada ben Road Poneghlyplerin: Minkler, Big Mom, Kaidô ve sonuncusunun da Elbaf da olduğunu düşünüyorum. Elbaf bence son ada olmalı. Yoksa Oda'nın ekstradan bir Elbaf arc'ı yapabilmesi mevzuyu çok uzatır gibime geliyor. Eğer kyojin-zoku'nun sempatisi ve saygısını kazanmamışsan, tıpkı Minkler gibi, son Poneghlyph'e ulaşman mümkün değil. Luffy'ler için ortam müthiş hazır. Elbaf'a gittikleri gibi zaten kahraman olarak karşılanma olasılıkları var. Serinin başından beri Oda öyle güzel hazırladı ki bu durumu, Elbaf zaten Luffy'ler için çok hazır bana kalırsa. Herhangi bir olaya karışmadan, kahramanlık yapmadan direk kardeş gibi karşılanabilirler. Orada da Shanks ile bir "Davy Back Fight" yapıp son pone'ye hak kazanırlar olma mı :)

Evet bu da seni destekliyor. Ama ben GOda'ya güveniyorum. O fırlama Hiyori bence meyvenin yeni sahibi ve büyük üç kağıt çeviriyor. Tabi bu da benim fantezim :) Yoksa bu cümleden direk Toki'nin kumar oynadığı çıkıyor dediğin şekilde.

Bu arada ben Road Poneghlyplerin: Minkler, Big Mom, Kaidô ve sonuncusunun da Elbaf da olduğunu düşünüyorum. Elbaf bence son ada olmalı. Yoksa Oda'nın ekstradan bir Elbaf arc'ı yapabilmesi mevzuyu çok uzatır gibime geliyor. Eğer kyojin-zoku'nun sempatisi ve saygısını kazanmamışsan, tıpkı Minkler gibi, son Poneghlyph'e ulaşman mümkün değil. Luffy'ler için ortam müthiş hazır. Elbaf'a gittikleri gibi zaten kahraman olarak karşılanma olasılıkları var. Serinin başından beri Oda öyle güzel hazırladı ki bu durumu, Elbaf zaten Luffy'ler için çok hazır bana kalırsa. Herhangi bir olaya karışmadan, kahramanlık yapmadan direk kardeş gibi karşılanabilirler. Orada da Shanks ile bir "Davy Back Fight" yapıp son pone'ye hak kazanırlar olma mı :)
Seriyi bitirdin kardeş. :D

Seriyi bitirdin kardeş. :D
Yok canım estağfurullah. Oda'ya malzeme mi yok :) Daha circumnavigation yapacaklar. Komple dünyayı turlayıp Laboon'a varacaklar da, God Valley'i yeniden bulup Boş Yüzyıl'ın mirasını sırtlanıp, tekrardan Grand Line'da örgütlenip Tenryûbito'ya savaş ilan edecekler de... Gerçi Dragon sağolsun o işi halletti gibi :) Ama daha bir on sene gider GOda-sama... Kıvrım kıvrım beynini yiyeyim onun :)

Garp sır saklayabilen biri bunu ace'de gördük. Rocks savaşının anlatıldığı gibi gerçekleşmediğini düşünüyorum.
Zaten savaşın içinde kutsal ejderlerin olması bile gerçekleri saklamaya yetiyor.
Rocks savaşında gerçekleşen şeyleri kimse oturup da denizci askerlerine anlatmaz bu bariz bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık