Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Keyserav

Ayrıca Zoro, Hiyori'ye neden geleceğe gitmediğini sorduğu zaman, "Plan başarısız olursa, Kozuki Soyu benimle devam etsin diye." gibi bir cevap alıyor. Benim bundan anladığım, Toki bir kumar oynadı ve kaderin cilvesi olarak kazandı.

Oda kartlar için de canon demişti, ama gördüğümüz gibi alakasız şeyler çıktı ortaya. Bugüne kadar hiçbir film canon olarak kabul edilmedi. Shiki zaten ana seride olan bir isimdi. Strong World filmi için çıkan özel manga bölümünden hariç olarak, 530. bölümde adı söyleniyor. Bu yüzden karakteri canon kabul edebiliriz.

Toki konusunu karıştırmak yersiz, bir sonuca varmayacak çünkü.
Vay be! 530'da adı geçiyor! Hiç bilmiyordum vallaha. Muhtemelen filme yakın bir zaman olmalı. Böyle planlamıştır diye düşünüyorum. Özel manga bölümünde de gidip Shirohige'ye teklifte falan bulunuyordu, yine bir işler karıştıracağım diye. Film neden Canon sayılmadı hiç anlamadım. Toki konusunda dediğin gibi... Senin argümanların bana da daha mantıklı geldi, ama eldeki veriler şimdilik bu konuda yetersiz gibi.

Kayıp parça nereye gitti o zaman? Orada mı unuttular, yoksa o parça her zaman için kayıp mıydı?
Bu onlarca ihtimale gebe. Kaido ve Big Mom'da kitabe olduğu aynı anda açıklandığı ve ikisinin ortak noktası Rocks olduğundan bir zamanlar Rocks'da olması bana çok tutarlı geliyor. Bir ihtimal bir tanesi de Wb de olabilir. Neticede bu üçünden beraber bahsediliyor.

Oden'in ilgi çekmesi de bu yüzdendir. Wano kitabeler diyarı olduğundan kitabenin 4 .sü Wanı'dadır diye Oden'e ilgi duyuyor olabilirler. Bizim için 4. Kitabe bilinmiyor ama One Piece evrenindekiler için Zou'daki de bilinmeyen bir kitabe. Yoksa burasıda sürekli işgal edilir dururdu.

Ben kayıp olan parçanın sıradan birinin elinde çıkacağını düşünüyorum. Bizimkiler şansları sayesinde denk gelecekler.
Waller God savaşı Dünya seyrini değiştirdi. Şimdi Luffy ve Teach'in savaşacağı Raftel'in de Dünya'yı değiştireceğine inanıyorum artık. Teach, Raftel'i bulabilir mi sence veya nasıl bulur? Shanks zamanında saf saf buna inanarak haddinden fazla şey anlatmış olabilir sırf D. diye.

Sen benim neden bahsettiğime dair nefikrim olduğunu falan boşver de biraz edebiyat çalış bence.
Hani her soru cümlesi aslında cevap arama niyeti taşımaz falan. Bunları bir hatırla. Belki o zaman ne demeye çalıştığımı anlar o şekilde cevap yazarsın bana.

6 yaşındaki kızını yangının ortasında bir başına bırakırken, 8 yaşındaki oğlunu bir orduyla geleceğe göndermemiş olaydı bu dediğini anlardım da...
Hahaha. :ehe: La oğlum hadi bunu böyle geçiştirdin, ikinci yazdığın mesajda da soru soruyorsun,

Eee? Ne demek oluyor bu?
Bi de get :hhh:

Adanın kaybolmasında Dünya Hükümeti'nin etkisi yok bence. Olsaydı, Sengoku bunu illaki bilirdi. Ancak konuşmasına bakarsak, adanın nereye gittiği konusunda kimsenin bir fikri yokmuş gibi görünüyor.
Çünkü Garp orada yaşananları kimseye doğru düzgün anlatmadı bence. O adada savaştan fazlası yaşandı kim bilir ne konuşmalar geçti ve ne ihanetler gerçekleşti.

Vay be! 530'da adı geçiyor! Hiç bilmiyordum vallaha. Muhtemelen filme yakın bir zaman olmalı. Böyle planlamıştır diye düşünüyorum. Özel manga bölümünde de gidip Shirohige'ye teklifte falan bulunuyordu, yine bir işler karıştıracağım diye. Film neden Canon sayılmadı hiç anlamadım. Toki konusunda dediğin gibi... Senin argümanların bana da daha mantıklı geldi, ama eldeki veriler şimdilik bu konuda yetersiz gibi.
Filmle alakası olduğunu sanmıyorum. Çünkü Impel Down bölümlerinde ismi söyleniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık