Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid falan tabi ki oturamaz ama bir yonkou devirip de oturmadı koltuğa kendisinin 2-5 luk bir adam olduğunu kanıtladı da tam bir yonkou olduğunu henüz kanıtlamadı.Teach giderek güçleniyor sadece henüz shanks-wb klasmanına girmedi.
Sence diğerlerin Yonkou devirip mi oturdu o koltuğa? Aslında aynı şeyleri diyoruz diyorum inanmıyorsun. :( Bende diyorum Teach kapalı kutu gücünün tam olarak ne durımda olduğu belli değil. En güçlüde olabilir en güçsüzde ama yonkou.

Sence diğerlerin Yonkou devirip mi oturdu o koltuğa? Aslında aynı şeyleri diyoruz diyorum inanmıyorsun. :( Bende diyorum Teach kapalı kutu gücünün tam olarak ne durımda olduğu belli değil. En güçlüde olabilir en güçsüzde ama yonkou.
Tamam o zmn burada bırakalım en iyisi. :):sapkali:

Tüm spoillerden sonra aklıma ilk gelen şey Blackbeard ın Rox korsanlarının kaptanının oğlu olduğu... Böylelikle Shanks ın 5 elder ile görüşmesinde bahsettiği korsanda Blackbeard galiba

Ödül Avcısı diyola, Zoro gibi, hemi de kılıçlı :d
Töbe bismillah, Dns duymasın :hhh:

@Alpamis geri gitmiyor mu ? Bm yok ortalarda o zaman hahahaha :sapkali:

Bu arada dünyayı yıkacak Wb değil meyve diyordun, BB'de o meyve ne olmuş o tehdide öyle.

Tabi bak ödül gücü yansıtır demene bir şey demiyorum ciddi olarak, sonuçta bir veridir ama katıldığım bir veri değil :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık