Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E işte boş olan koltuğa oturmuş bu koltuğu savaşarak mı almış hayır o yüzden en güçsüz yonkoudur.Kendini henüz tam olarak kanıtlamadı savaşmamasından kastım budur.Kanıtlayacağı gün de gelecek.
Kid niye oturamadı o boş koltuğa ya da Marco neden koruyamadı adaları? Bi güç göstermiş ki dünya bunu görmüş ve yonkou diye anmaya başlamış.

He tabi ilk dörtlü gibi bir konumda anılmıyordur şu an ama bir kategoriye sokacaksak Teachi Yonko demek en mantıklı olan.
Tabii ki. Benim demem en az ödül = Shanks = en zayıf denip yarı ödüle sahip adamı yoksaymalari.

Aokijiyi yanına almış. Sırf ordan deli ödülü olmaliydi. En güçlü müttefik Aokijidir.

Shanks'da sadece 4 lük adamdır diyebilir miyiz ? Ben öyle düşünmüyorum bu bize sık sık gösterildi böyle olmadığı da. Ben şu andan bahsetmiştim Teachin luffy'nin daha gidecek yolun var demesine aynı şekilde onun da daha yolu var çünkü.
işte diyorum ya en güçsüz yonkou BM diye ama ödülü shanksdan fazla. Ödülde sivil zararlılık da bir etken. Kidd katliam yaptığı için fazla oldu diye açıklama var. Shanksın ılımlı bir adam olmasından ödülü düşük olabilir. Zira goroseilerle görüşmeye gelen bir adamın niye ödülünü çok yüksek yapsınlar ki. Shanks gerek marinefordda olsun gerekse yaptığı icraatlerle denge unsuru olduğunu gösterdi. Diğer yonkoular gibi ani kararlar alıp keyfine göre sağa sola saldıran bir tip değil.

Kid niye oturamadı o boş koltuğa ya da Marco neden koruyamadı adaları? Bi güç göstermiş ki dünya bunu görmüş ve yonkou diye anmaya başlamış.
Kid falan tabi ki oturamaz ama bir yonkou devirip de oturmadı koltuğa kendisinin 2-5 luk bir adam olduğunu kanıtladı da tam bir yonkou olduğunu henüz kanıtlamadı.Teach giderek güçleniyor sadece henüz shanks-wb klasmanına girmedi.

işte diyorum ya en güçsüz yonkou BM diye ama ödülü shanksdan fazla. Ödülde sivil zararlılık da bir etken. Kidd katliam yaptığı için fazla oldu diye açıklama var. Shanksın ılımlı bir adam olmasından ödülü düşük olabilir. Zira goroseilerle görüşmeye gelen bir adamın niye ödülünü çok yüksek yapsınlar ki. Shanks gerek marinefordda olsun gerekse yaptığı icraatlerle denge unsuru olduğunu gösterdi. Diğer yonkoular gibi ani kararlar alıp keyfine göre sağa sola saldıran bir tip değil.
Aynı düşüncedeyiz bu arada teachi unutuyorsun bir yonkou olarak.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık