Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha ne olacak? WB'nin Kaptan dediği herifi tarihe gömmüşler. Tayfasını dağıtmışlar. Bu tayfada WB, Shiki, Lin Lin, Kaido var.:D Yani WB'yi de arada kaynatmışlar. WB'nin araya kaynadığını bir düşün.:D
Yav Roger'ın WB'yi yarıp geçtiği zaten bilinen bir şey, ah hala yaram acıyor diye sızlayan şirohige değil mi? Neyin tartışmasını yapıyorsun :D

Şu anda 20'li yaşlarda olup o güçlerde olan bi tane korsan göster bana, hem de altın korsanlar çağında, yok. Gerçi Zoro ile Luffy tanrı olma yolunda ilerliyorlar ama biri Roger'ı geçecek adam, diğeri tarihin en güçlü kılıç ustası olacak. Onun dışında yok. Law'a bak mesela, 28 yaşında eşşek kadar olmuş, diyebilir misin ki bu adam yonko gücünde? Hayır, lakin ileride 50'li yaşlarına gelince yüksek ihtimalle en kötü amiral seviyelerinde olacak gibi gözüküyor.
Bizim burada çıkaracağımız sonuç Kaido'da gayet indirilebilir olmalıdır.

Güç kıyaslamalarına girmek saçma olur,herkes genç yaşta çünkü.

Daha ne olacak? WB'nin Kaptan dediği herifi tarihe gömmüşler. Tayfasını dağıtmışlar. Bu tayfada WB, Shiki, Lin Lin, Kaido var.:D Yani WB'yi de arada kaynatmışlar. WB'nin araya kaynadığını bir düşün.:D
Tamam len tamam, Haha son çıkarımından sonra ciddiye alınacak seviyeyi aştın :oleyo2:

Roger, koramiralken Dragon'un omum tayfada çıkma ihtimali doğdu şimdi de. Uzun zamandır Dragon üzerine yazmayı düşünüyordum. Umarım yaşla ilgili bilgiler de gelir.
Bence de Dragon önceden birisinin tayfasından çıkacak bu büyük ihtimal Roger'dır.Kendi gözleri ile dünyayı görünce devrimci olmuştur.
Edit: Yaş ile ilgili Shanks'da tayfadaydı ama miçoydu illaki büyük bir görev almasına gerek yok.

Tam benim istediğim gibi olmuş. Roger>=Wb>Kaido>Bigmom>Shanks diye düşünüyordum zaten. Ödüller çok iyi bu yüzden benim için. :rolleyes:
Shanks ve Mihawk'a yazık oldu. :D
Eğer mevzu doğruysa, Roger Garp'ın adam hali çıkmış olur. Ohara uçurulurken çörek yiyen bir gavat olacağına, denizlere açılıp dünyaya meydan okumuştur.
Tartışmaları oraya çekmemek için yazmamıştım ama madem sen yazdın, %100 katılıyorum. Delikanlı olan herkes bu pislikleri görüyor, bir şeyler yapıyor; Garp beyimiz ise gülerek kurabiye yemeye devam. :D

Helal olsun Rogerla Garpa,ikisi tüm tayfanın içinden geçmiş :fool:Sanırsın diğer denizciler gelmedi oturdu izledi:at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık