Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav yapmayın. Bütün tayfayı ikisi yese WB ve Mom bu yaşa varır mıydı? Hadi Kaido'yu geç, belki o sıra yaşı küçük olduğu için potansiyeli anlaşılamamış olabilir. Ama Mom ve WB'nin potansiyelleri ortadadır. Zaten Rox'u korkutucu yapan da bu ekiptir. Niye tutuklanıp idam edilmedi bunlar? Bir kaptanı hiç edip gerisini bırakmalarının hiçbir mantığı yok. Rox vs Roger+ Garp olmuştur diyorum ben.

Issho'da da o kadar olsun yav. Herkesi Mom ve Kaido kadar sert zannetmeyin. Önemli olan hasarın düzeyi. Pek bir şeyi olmadığı da ortada.

Shanks Mihowk'a kılıç tokuşturmaya mı geldin demişti. Mihowk ise çolakla kılıç tokuşturmam dedi. Shanks'ın bunu demesi sebebiyle şunu düşünüyorum.

Shanks'ın kolu koptuktan sonra bunlar ilk defa o zaman karşılaşmış. 15 yıl falan var arada galiba.

Yani Mihowk bizim miço Shanks ile vs atmış :d

Hahaha:
"Sengoku: Kaido and Big Mom, it is true that they used to be on the same ship, however, their current strength is on a whole different level than it is 38 years ago. If the information on their “alliance” is true,"
Dedik dedik, yok amiraldi accık atladı yonko olmuşlardır dendi. He abi adam 25 yaşında amiral gücündeydi, 30'una gelince bi anda Yonko oldu.
Aha bak bizzat Sengoku diyor, 38 yıl öncesine göre hayvani bir güç farkları var diye.

Vivre’ler patladı ama Mihawk değil. Çünkü Luffy’nin ödülünü götürdüğünde Shanks hala kapışmak için mi geldin diyordu sonrası malum. Yani hala içimiz rahat kardeşimmm :D :a:
Shanks Mihowk'a kılıç tokuşturmaya mı geldin demişti. Mihowk ise çolakla kılıç tokuşturmam dedi. Shanks'ın bunu demesi sebebiyle şunu düşünüyorum.

Shanks'ın kolu koptuktan sonra bunlar ilk defa o zaman karşılaşmış. 15 yıl falan var arada galiba.

Yani Mihowk bizim miço Shanks ile vs atmış :d
:flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık