Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır, sen sürekli insanların sevdiği bir karakterle alenen dalga geçerek laf sokuyorsun. Bunu bir kere de değil, defalarc kez yaptın. Devam etme buna.
İyi incelersen karşılık verdiğimi farkedersin. Ayrıca dalga geçtiğim bir kısım yok. Bariz ortada olacak bir şeyi aradam muhabbet bulunan bir kişiye ironik bir şekilde aktarmaya çalışıyorum. Ve Aynı tepkiyi de zaten ondan görüyorum. Bu onunla benim aramda olan bir şey.

Değil mi @RedTeroR

Teach Rox'un çocuğu mu çıkacak aceba.:D

Hangi ara yapacak 40 yaşındaymış BB :D Teach ona özeniyor olabilir.

Bilemiyorum reyiz.

Bu arada Xebec diye aratınca çıkan xd

Geçen bi arkadaşın paylaştığı görsel, WB'nin önündeki adamın kolundaki dövme xD

Adam kaç sene öncesinden planlamış. İşin garip kısmı denizcilerde de vardı.

Yaaanii WB'nin Tiç tayfasından birini öldürdüğü halde harekete geçmeme nedeni bu muyduuuuuuu :S Ace'in gitmesine de belki de bu yüzden izin verdi. Kaderinde var falan diyerek ahah lan ya

İyi incelersen karşılık verdiğimi farkedersin. Ayrıca dalga geçtiğim bir kısım yok. Bariz ortada olacak bir şeyi aradam muhabbet bulunan bir kişiye ironik bir şekilde aktarmaya çalışıyorum. Ve Aynı tepkiyi de zaten ondan görüyorum. Bu onunla benim aramda olan bir şey.

Değil mi @RedTeroR
Bana gelen özel mesajlar var bununla ilgili. Bir daha görmeyeyim aynı tarzda mesajını.

:D Bilemiyorum reyiz, sadece kaptanlarının yenildiğini söylemiyorlar mıydı spoilerda :D

God Valley diyor ya reyiz :S Ben mi yanlış biliyorum, bu ilintili değil miydi :S belki ben uyduruyorumdur Vali Valley diye okunuyor İngilizce'de :T Uydurma ihtimaline karşı wikiye baktım, şöyle diyor reyiz.

İskandinav mitolojisinde Váli, tanrı Odin ve dev Rindr'in oğludur. Váli'nin Baldr ve Thor da dahil olmak üzere birden çok kardeşi vardır. Üvey kardeşi Baldr'ı yanlışlıkla öldüren(Loki denen şerefsiz yönlendiriyor bunu tabi) Höðr'u öldürüp intikam alması için doğurulmuştur. Doğumundan bir gün sonra yetişkinliğe ulaşmış ve Höðr 'u katletmiştir. Váli'nin kaderinde Ragnarök'den sağ kurtulmak vardır.

Buraya da onun ismi verilmiş gibim geldi bilemedim :S
Elbaf komple iskandinav miti çıkacak muhtemelen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık