Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp, aokiji, fujitoranın da swordda olduğuna dair teoriler var. Anca bu tim garp ve sengoku tarafından herkesten gizli mi kuruldu. Bir arkadaş daha önceki yorumlarda bu durumdan bahsetmiş.

Akainu gebersin oralarda diye yollamıştır. xd
Öyleyse yanlış yere yollamış. Coby'nin saçı gibi götü de pembedir. Bu ılık, Hancock'tan etkilenmez. Gerçi Hancock'un bunu dövmek için meyvesine ihtiyacı yok ama Wevıl'ın üstüne salsa daha garanti olurdu.

O değil de g5 uyanış olacak muhabbetlerini görünce Kaido'nun da kuvvetle muhtemel meyvesini uyandırdığı düşüncesini pek dile getirmediğimizi fark ettim. Adamı daha yarı zoan bile görmedik ve hayvanî güçte. Bir de uyanış varsa ne olacak bilmiyorum. Yetiş ya Oda.

Öyleyse yanlış yere yollamış. Coby'nin saçı gibi götü de pembedir. Bu ılık, Hancock'tan etkilenmez. Gerçi Hancock'un bunu dövmek için meyvesine ihtiyacı yok ama Wevıl'ın üstüne salsa daha garanti olurdu.

O değil de g5 uyanış olacak muhabbetleri mı görünce Kaido'nun da kuvvetle muhtemel meyvesini uyandırdığı düşüncesini pek dile getirmediğimizi fark ettim. Adamı daha yarı-zoan bile görmedik ve hayvanî güçte. Bir de uyanış varsa ne olacak bilmiyorum. Yetiş ya Oda.
O sopa kairoseki çıkacak.:D

Hiçbir şiçi yenilmeyecek zaten gönderilen adamlara bakılırsa denizcilerin bu işi ciddiye almadığı anlaşılıyor.

Coby’yi de Luffy ile olan bağlantısı kurtaracak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık