Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Law'ı fazlaca gizli kapaklı çizdiğini düşünüyorum ya. Neresinden tutarsam elimde kalıyor. Öncesinde bahsedilen Law'ın tehdidi vardı. Şimdi ise sizin plana uyacağım diyor. Üstelik Hawkins'in "Hasır Şapkalarla güzel ittifakın var, Wano'ya iyi niyetlerle geldin. Fikrin değişti mi? diye sormasıyla "Bana bir şey sorma" demiş olması daha çok düşündürüyor.

İyi niyet ve fikirden kastı nedir??

Luffyler ile arasının bozulacağını hiç düşünmüyorum. Law düşünse bile Luffy müsade etmez ki bunun bilincinde olabilecek kadar zeki Law.

Kelepçe olayı daha sonra verilecek geçmişle çözümlenir umarım ancak tahminim ya PH da ki gibi sahte kelepçelerdi. Buna hazırlıklıydı. Ya da anahtarları aşırdı. Sonrası Law için kolaydı, galip gelip Hawkins'in her şeyi anlatmasını sağladı. Sohbet ettikleri süre boyunca kapı kapalıydı.

Kapıyı açansa gelen kişi. Plana uymaktan bahsettiğini söylediği kişi de gelen kişi. Bilmiyorum aklım karışık. :bilmem:
Drake olabileceği kadar Oro'da Kyoshiro diye savunanlar da vardı. Hatta daha uçuğu Teach diyen bile var. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık