Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok ya sanji şu an iyi durumda sen milletin dediğine bakma:D en son rakibini bağırta bağırta yenmişti:D

Aynen baya iyi olur ama işte yan karakterlerden bizimkilere vakit kalır mı diye düşünüyorum:/

Takım elbise olsa trilyon kez daha iyi olurdu.
Takım elbise veya gömleği hiçbir şeye değişmem ister en havalı suit gelsin en çirkin gömleği tercih ederim
Sanji'nin olayı takım elbise zaten.
Maske ve pelerin güzel de suit'in gerisini ben de pek sevmedim.
Korkum onun ayakkabılarının da... (Bak gerisini diyemiyorum bile)
Attığın resim de çok güzel seçilmiş. Tebrik ediyorum. Soba mask isminin kalıcı olması dileğiyle.

Üye silindi 1004

Zoro gitti yerine Kaniş Zoro geldi. Soylu aşkı ne derse onu yapıyor. Zoro zıpla diyor Zoro zıplıyor. Shogun'u ben öldüreceğim diyor Zoro onaylıyor. Kılıcı ver diyor Zoro kılıcı veriyor. Zoro'nun erkekliği sadece diğer kadınlara geçiyormuş. Kılıç erkekliği temsil eder ve Zoro erkekliğini (ki en güçlü kılıcı) bir kadına direkt teslim ediyor. Zoro artık eski Zoro değil. Karakter erozyonu yaşıyor. Tıpkı Sanji'nin başına geldiği gibi. East Blue beşlisi yani bir çok fanın kutsalı, Nami, Sanji, Zoro, Luffy ve Usopp. Fakat bu beşlinin iki üyesi acayip karakter erozyonlarına uğradı. Sanji kadar dramatik değişimler yaşamasada Zoro o yolun yolcusu artık. Kız arkadaşı için adam kesmeler filan falan. Nami gibi karakterli olsalardı keşke be!! Zayıf derler Nami'ye püüüü!! Sanji'ye attığı tokat aklımdan çıkmıyor. Umarım Nami, prenses köpeği Zoro'ya sağlamından bir tokat patlatır.

Zoro gitti yerine Kaniş Zoro geldi. Soylu aşkı ne derse onu yapıyor. Zoro zıpla diyor Zoro zıplıyor. Shogun'u ben öldüreceğim diyor Zoro onaylıyor. Kılıcı ver diyor Zoro kılıcı veriyor. Zoro'nun erkekliği sadece diğer kadınlara geçiyormuş. Kılıç erkekliği temsil eder ve Zoro erkekliğini (ki en güçlü kılıcı) bir kadına direkt teslim ediyor. Zoro artık eski Zoro değil. Karakter erozyonu yaşıyor. Tıpkı Sanji'nin başına geldiği gibi. East Blue beşlisi yani bir çok fanın kutsalı, Nami, Sanji, Zoro, Luffy ve Usopp. Fakat bu beşlinin iki üyesi acayip karakter erozyonlarına uğradı. Sanji kadar dramatik değişimler yaşamasada Zoro o yolun yolcusu artık. Kız arkadaşı için adam kesmeler filan falan. Nami gibi karakterli olsalardı keşke be!! Zayıf derler Nami'ye püüüü!! Sanji'ye attığı tokat aklımdan çıkmıyor. Umarım Nami, prenses köpeği Zoro'ya sağlamından bir tokat patlatır.
Kanka sen iddia mı kaybettin ? Ne bu düşmanlık yiğidim :D

Yutkunamadım...

Tepkim

Birisi:Kılıcı ver sana başka kılıç vercez
Zoro: Tamam

Acayip rezalet bir durum:/ yine bir karakter bir seçim uğruna zarar gördü. Ne vardı da yeni kılıçlar sokuyorsun bırak bu kılıçların nesi vardı. O kadar tilki hikayesi çiziyorsun ama zoro için küçük bir kılıç hikayesi çizemiyorsun.

Sanji ve Zoro inşallah vano kuni de hayal kırıklığına uğratmazlar adamların düzgün dövüşünü göremedik sanjinin dresrosa dan beri dövüşü yok adam okama kenpo öğrendi tık yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık