Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen yapılacak pek bir şey kalmadı bakalım bu son günlerde neler yapacaklar. Umarım değişiklik yapılır ha yapılmazsa bile sorun yok bu hali de iyi sadece sanji tasarımı değiştirteceğim dedi diye merak ettim:rolleyes:
Bozmasınlar kıyafeti. ŞANJİ çok istediği görünmezliğe kavuşmuşken Oda bunu elinden alır belki de. :flaugh:

Law'gile katılmak istiyor bence. O yüzden karşılık vermemiş olabilir. Ayrıca Law serbest kalınca ne ara kılıcını aldı da daldı? Hawkins istese bu arada karşılık verebilirdi. Yoksa Drake Law'u saldığında Law Hawkins farketmeden mi daldı? Bunları bilmiyoruz.
Sanmam. Çok fena iflahı sökülmüş Hawkins'in. Okurken içim acıdı adama.
Bak bir Lawsever olarak söylüyorum bunu.
Oldukça gerçekçi ve samimiydi görüntü.
Bir isteği var mı bilmem ama kesinlikle Law canına okumuş.

Kılıcını alması ise tek bir hengame'ye bakar. (Shambles'ın anlamı hengameymiş. Bence daha hoş, bundan sonra hengame diyecem ben.) Saniyelik iş.

Law'u birinin özgür bıraktığını sanmıyorum. Adam zaten kendi ayağıyla, özgür iradesiyle kendini bağlattı. Hatta üstüne dayak yedi. Güvendiği bir şey olmasa bu kadar rahat ve sırıtır halde görmezdik onu.
Sonuçta sonda muhatap olduğu kişiye (kimbilir bizim oğlan belki.) kaçışının onun planıyla alakalı olup olmadığını da soruyor. Yani net bir bilgisi de yok o kişinin ne kadar müdahil olduğundan.

Law'a bana soru sorma diyen kim acaba ?
Law, bunu Hawkins'e soruyor.

körmüsün mangada law'ın yüzünden kal geliyor
Bilmediğimiz konularda bu kadar agresif olmasak.
Law'un yüzündeki o yaralar, Hawkins, onu ilk yakaladığında da vardı.
Hawkins'in bütün planını bozup, tayfasını serbest bıraktıktan sonra kendi rızasıyla kelepçelendikten sonra bir sebeple Hawkins azıcık dövmüştü onu.

Aynen yapılacak pek bir şey kalmadı bakalım bu son günlerde neler yapacaklar. Umarım değişiklik yapılır ha yapılmazsa bile sorun yok bu hali de iyi sadece sanji tasarımı değiştirteceğim dedi diye merak ettim:rolleyes:
Tasarım değilde daha çok güç konusuna ağırlık verilirse iyi olur yoksa gelen giden tek atar bizimkine :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık