Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954: Bir Ejderhanın Kanatlarında

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu yaratıklar ne acaba merak ettim. Tek yeyip oha tek vuruşta kolcuyu düşürdü gibi şaşırma nidaları için çizilmiş yaratıklara benziyor. Deneme tahtaları. :D

Ussop ve franky şu an gemilerin orada acaba ondan önce suit’in şeklini değiştirmişler midir:/

Drake umarım apoo’yu yersin dostum.

Kimi sevdiysem dayak yiyor bu nedir... Hawkins bu kadar kolay düşmemeliydi. Sanjiyi sevdik her bölüm tek yiyor, Killeri sevdik Zorodan tek yedi, Kidi sevdik ihanet ettiler... Queen ve Drake kaldı bu arc bakalım ilk hangisi tek yiyecek...

Edit: Oda yine vsyi göstermedi. Biz bunların dövüşünü izlemeyeceksek ne izleyeceğiz? Usoppun sapanını mı izleyelim ulan miss gibi fight işte çiz be kardeşim daa ya...
Queen de bigmomdan dayak yedi :D

İki ihtimal var görünürde. Ya Totland'e saldırı olacak ve Bigmom gidecek ya da denizciler Wano'ya gelecek. Başka bir ihtimal varsa da benim aklıma gelmedi.
3. İhtimal tam savaş günü Sanji'nin düğün pastasını canı çeker ortalığı karıştırır. Sanji savaş sonunda pastayı tekrar yapar hem totto'nun hem Wano'nun kahramanı olur :))

Bu 2 hayvan neyin 1. yılını kutluyor acaba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. yıl değildir bence o ;)
"Yıldönümü" diyor orada. Kaçıncı olduğuna dair de bir ifade yok.
Bir de hayat boyu süren borç meselesi var.

İkisi birleşince ortaya ilginç şeyler çıkmıyor değil. One Piece'in en iyi ship'i onlar. Sanırım canon çıkarma niyetindeler.
Ya da belki çıkarmışlardır bile.

(One piece ve ship teması da çok manidar oldu. Her yöne çekilir. :fool:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık