Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro hakkında 4 kılıcı olacak gibisinden bir şey okumuştum doğru mu bilmiyorum doğruysa bence kuina kılıcı ve 3 kitetsu-yu zoro kullanacak

Düşünsenize zoro’nun 3 kılıcı var ama biri çıkıp 4. kılıcı da hediye etmek istiyor.
Çar error verir. Bence zoro 4. kılıcı neresiyle tutabilir veya tutacak anketli konu açılmalı

Büyük ihtimalle Rogar ile gezerken verdi yarayı Oden. Çünkü Wano işgali sırasında o Kuri'de idam edilirken Kaido başka yerde savaşıyordu. Kaido'nun denizcilere ve yonkoular ile savaşmasını rağmen tek yara izinin Oden'den olması ilginç. Ya Oden ile savaşırken şuan ki vücuduna sahip değildi yada sadece Enma denilen kılıç ile hasar alıyor. Eğer ikincisi doğru çıkar ise çok ilginç olur.

Bir sürü kılıç çıktı ortaya. Zoro hangilerini alacak acaba. Luffy'nin aldığı var ,Shusui var Emma var. Var oğlu var. Zoro'nun all bluesuna geldik.:D

Bir sürü kılıç çıktı ortaya. Zoro hangilerini alacak acaba. Luffy'nin aldığı var ,Shusui var Emma var. Var oğlu var. Zoro'nun all bluesuna geldik.:D
Shusui'yu bırakabilir. Kara kılıç olayı iyice öğrendikten sonra kendisi yapmak isteyecektir. Belki en iyi kılıç ustası olduktan sonra onu almaya geri gelir. :bilmem: Sandai ve Nidai'dan da belki hitetsu yeni kılıç yapar. Ataların kılıçları sonuçta. Kendisi de yapmak isteyebilir.

Bahsettiğin kılıçlar canlı şeyler. Boşuna hiyerarşik olarak derece vermemiş Mangaka. Kullanıcı önemli ama kılıçta önemli. Kullanıcı önemli çünkü herkes tam potansiyelinde kullanamaz , kılıç önemli çünkü her kilicin potansiyeli bir değil.
İkisinin de önemini vurgulamış olmakla birlikte OP evreninde kullanılan silah kullanıcının önüne geçemez diyorum. Her şeyin ruhunun olduğu söylenen evrende ister "baba naber" diyen kılıçlar görelim bir kılıcın RPG serilerdeki gibi belli başlı yaşam formlarına karşı ekstra hasar veriyor olması saçma. Kılıçlar canlılık oranlarına göre değil, kalitesine göre sınıflandırılıyor diye biliyorum ayrıca. Enma ile Kaido'yu kesen adam elinde Shusui olsa kesemezdiye gitmesin yani muhabbet. OP bunu kaldırmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık