Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La yok böyle bir saçmalık çıkmaz bu seriden. Kılıcı anlatan adamın pazarlama kabiliyeti biraz aşmış sadece. OP dünyasında paltoyla insanlara sessizce yaklaşıp "abim istemezmisin Kaido kesen kılıcım var Bm çizen bisentom var devlere özel +100 zırh delme özelliği veren baltam var" diye gezindiklerini düşünsene. Tiksindim anasını satayım
Bahsettiğin kılıçlar canlı şeyler. Boşuna hiyerarşik olarak derece vermemiş Mangaka. Kullanıcı önemli ama kılıçta önemli. Kullanıcı önemli çünkü herkes tam potansiyelinde kullanamaz , kılıç önemli çünkü her kilicin potansiyeli bir değil.

Bahsettiğin kılıçlar canlı şeyler. Boşuna hiyerarşik olarak derece vermemiş Mangaka. Kullanıcı önemli ama kılıçta önemli. Kullanıcı önemli çünkü herkes tam potansiyelinde kullanamaz , kılıç önemli çünkü her kilicin potansiyeli bir değil.
Olayın özü zaten yazdığın gibidir. Sadece Oden'in kullandığı kılıç Enma keser diye bir şey de olmaz bu seride. Düşünsene Enma ile Tashigi kesiyor. :/

Pirate hunter zoro wano arc bittiğinde Yonkou Hunter Zoro olarak anılcak :flaugh: çok hoş detaylar muhteşem olaylar geliyor kokusunu alabiliyorum heycan bastıııı

Zoro hem enma hemde nidai kitesu'ya sahip olaçaksa sandai kitetsu kırılacak demek aksi halde yanlızca bir tanesine sahip olabilir.

Roger'in tayfası nasıl bir hayvanmış ya. Roger, Rayleigh, Gaban, Bullet yetmezmiş gibi Oden de eklendi.

Oden nasıl güçteyse Rayleigh'in gücünü tahmin edemiyorum bile.

Bizimkilere bak bide, Çopar, Nami, Robin :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık