Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saçmalığa gel ******* bir kılıç bıraktığı yara iziyle övülüyor. Sanırsın bırakan figüran. Witcher oynuyoruz da Kaido'ya gümüş kılıç çekin diyorlar. Oden Kaido'yu deşmişse bu büyük oranda onun kullandığı teknik fiziksel gücü ve hakisinin marifetidir. Elbette çok iyi bir kılıç dandik bir kılıca oranla büyük fark yaratır ama en önemli unsur kullanıcıdır. Kılıçlara böyle saçma anlamlar yüklenmez umarım. Enma en iyi 12 kılıçtan biriyse Zoro kapsın hemen. Wado Ichimonji - Shusui - Enma ile build tamamlanmış olur. Oden Kaido'yu bir anlık bir boşluktan faydalanıp sinsice yaralamadıysa ve Oda, kerameti kılıçta göstermezse eğer Wano'dan beklentileri karşılayacak bir adam çıkmış demektir. Gerçi ne zaman dövüştüler o yara nasıl verildi Kaido'nun o zamanki seviyesi neydi vs bilmek lazım.

Yonko bile kesememiş benim reisi, lanetli kılıçla açık bulupta köşeye sıkışan kedi misali son bir darbeyle aniden kesmiş olsa gerek.
Kaido dalavere ile indirdi Oden'i. Oden büyük ihtimal savaşta baskın olan taraf çıkacak. Orichi ile iş birliği yapıp indirdiler. Pusuya düşürdüler.

Luffy vs Bigmom
Zoro vs Kaido
İki Yonkou tek arcta düşer

Hatta sonraki arc 30 sayı falan sürer. Luffy ve Zoro gemide pipetle beslenirler kıpırdayamazlar. Sanji ve Franky öne çıkar o ara.

Yonkou lar seriye yük oldu şuan. Blackbeard, Shanks, Levely mevzuları, Vegapunk, Devrimciler, Marine içindeki irade savaşları, Shichibukai lerin öyle yada böyle devre dışı bırakılması ve ordan sonra başlayacak süreç. Buggy nin Weevil in kendi yollarına gitmesi, Mihawk vs Marine ya da Mihawk a ayrı bir statü ayarlanması, Amazon Lily ye Navy çıkartması belki Luffy nin adaya dönmesi tayfayla falaaan filaan, daha meyveler falan açıklanacak.
Ilık ılık takılmayan novalara girmedim bile (Kid, Urogue, Bonney)

Kaido ve Bigmom kendi adalarından çıkmaktan aciz iki yük benim gözümde. Umarım bu arc aradan çıkarlar

Yalnız o değil de bir Roger'ın tayfaya bakın bir de bizimkine. Arada dağlar kadar fark var. :/

@Cavitq11
Kılıçlar zaten gücü etkileyen bir şeydi. Bu son spoiler da bunu iyice desteklemiş oldu. Tek fark güçlü kılıcı güçlü kullanıcıların kullanabilir olmasıdır.
Ben büyüdür,sihirdir,lanettir,bu tarz şeyler düşündümde.

Oden başka kılıç ile denemiste kesememiş mi?Burda kılıca mı bir övgü var yoksa.Kesen kişiye mi?.Yoksa her ikisine mi?.

Mihawk her kılıç kara kılıç olabilir diyordu.Bu söz ne oldu şimdi ?

Yalnız aksi çıkmadığı sürece şu an durum tamamen bu:D
Witcher’in kabiliyeti de önemlidir ama istediğin kadar teknik kullan veya uğraş gümüş kılıç olmadan fazla hasar veremezsin.
La yok böyle bir saçmalık çıkmaz bu seriden. Kılıcı anlatan adamın pazarlama kabiliyeti biraz aşmış sadece. OP dünyasında paltoyla insanlara sessizce yaklaşıp "abim istemezmisin Kaido kesen kılıcım var Bm çizen bisentom var devlere özel +100 zırh delme özelliği veren baltam var" diye gezindiklerini düşünsene. Tiksindim anasını satayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık