Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yemin ediyorum jeton yeni düştü. Zoronun enies lobbyde aldığı power upı şimdi çaktım. Kaku zoroya vahşi yaratıkların ruhuyla dolup taşmışsın diyor. Kawamatsu ise kılıç ruhları kendi gücünü kılıç ustasına verip rakibini yenmesini sağlarlar demişti. Demek ki kakunun vahşi hayvanlar diye kast ettiği şeyler 3 kılıcın ruhu. Zoroya geçerek ona power up sağlamış. Biz de ne oldu da güç artışı yaşadı diyorduk. Hatta ben bunla ilgili konu bile açmıştım.

Yemin ediyorum jeton yeni düştü. Zoronun enies lobbyde aldığı power upı şimdi çaktım. Kaku zoroya vahşi yaratıkların ruhuyla dolup taşmışsın diyor. Kawamatsu ise kılıç ruhları kendi gücünü kılıç ustasına verip rakibini yenmesini sağlarlar demişti. Demek ki kakunun vahşi hayvanlar diye kast ettiği şeyler 3 kılıcın ruhu. Zoroya geçerek ona power up sağlamış. Biz de ne oldu da güç artışı yaşadı diyorduk. Hatta ben bunla ilgili konu bile açmıştım.
Bu zoro-nun asura-sının cevabı olabilir mi acaba bende hep şunları düşünürdüm
1. zoro iblislerle antlaşma yapmış asura klanından bir insan
2. Kitetsu tarafından lanetlenip asura gücü uyandırdı
3. Şimdide kılıçların ruhu ustasına güç veriyor muhabbeti çıktı bu doğru gibi duruyor ama zoro asura nasıl yapıyor bu güç nasıl uyandı wano arc inş cevabını verir
Zoro-nun shusui bırakmak istememesinin nedenide bu kılıçların güç vermesi olabilir shusui zoro ile tam anlamıyla bütünleşmiş ve zoro-yu akıl almaz seviyede güçlendirmiş olabilir

Bu zoro-nun asura-sının cevabı olabilir mi acaba bende hep şunları düşünürdüm
1. zoro iblislerle antlaşma yapmış asura klanından bir insan
2. Kitetsu tarafından lanetlenip asura gücü uyandırdı
3. Şimdide kılıçların ruhu ustasına güç veriyor muhabbeti çıktı bu doğru gibi duruyor ama zoro asura nasıl yapıyor bu güç nasıl uyandı wano arc inş cevabını verir
Zoro-nun shusui bırakmak istememesinin nedenide bu kılıçların güç vermesi olabilir shusui zoro ile tam anlamıyla bütünleşmiş ve zoro-yu akıl almaz seviyede güçlendirmiş olabilir
Size hiçbi şey demiyorum...............

Zoro Wano'dan en az 6 kılıç daha ütecektir. Fiziksel olarak değil ama ;) Bu teoriyi hemen açmak istemezdim ama madem bölümde konuşulmuş deyivereyim.

Zoro kılıçların ruhlarını kendi ruhuna bağlayacak ve Ashura tekniği sayesinde istediği kılıçlar arasında tak tak diye değişim yapabilecek ;)

Ne demek istediğimi şu görselden daha iyi anlayabilirsiniz. Bakın Oda açık şekilde kılıçların ruhlarını çizmiş...

Bege'nin durumu iyiden iyiye karışık bir hal aldı. Bir gemi ele geçirdi. Bu durumda 25'i ne yapacak. 25 iyi bir gemi ve onlara yoldaş oldu. Eğer 25'i bırakırlarsa gözümden düşerler ama iki gemi birlikte devam ederlerse takdirimi kazanırlar. Gerçi sadece yağma yaparak gemiyi arkada da bırakabilirler. Ama bu bir israf olurdu. Belki de o gemiyi, geminin tayfasıyla birlikte kendi tayfasına katar Koca Yürekli Kaptan Bege. Bakalım ne olacak, Bege'nin kararı bu buhranlı duruma bir son verecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık