Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952: Hiyori ve Kawamatsu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reyiz daha gerçek bi zoanda kullanmadı, smile ve insan simbiyozu olanlara işliyordur da meyvesine hakim zoanlarda işlemiyordur herhalde, umarım, lütfen.

Bu arada bak şimdi yazarken aklıma geldi, amanedenin incelemesinin altına yazmıştım, acaba bu Impel Down'daki uyanmış zoanlar da smile a ön ayak olmuş başarısız deneyler olabilir mi lan :S (başarılı olsa savaşta ön saflara atarsın bunları işte nedir, ama görmedik) Tama onları da kontrol eder bence, gerçek zoansa bile kontrolsüz sonuçta.

Aslında baktıkça benzer görünen şeyler, nesneye meyve yedirme ki kendi teorime göre cyborga benzer bi yapıya meyve yedirme, keza burdan yürürsek Pasifistalar da belki de başarısız meyve deneylerinin dolaylı ürünleri. En sonunda da CC nin yapay smile meyveleri işte. Neyse üzülme olm Kaidou'yu da kontrol etmez herhalde lan.
ID'deki zoanların deney ürünü olduğu benim açımdan kesin zaten. Meyve yapay olmasa dahi meyveyi zorla uyandıracak bir yöntem bulmuş olabilirler. Yan etkisi de kişiliğin kaybolması oluyor bu durumda.

Sadece smile türü meyvelerde geçerlidir sözü olabilecek bir çıkarım ama tersi de söz konusu. Ayrıca Kaido konusunda korkmakta sonuna kadar haklıyım. :(

Oda bizi iyi kandırdı. Ben Babanuki öldü kesin diye düşünüyordum ama bölümde görünce şok oldum. Luffy ipini çekmişti, ölmesi gerekirdi ama belli ki Luffy ileriyi düşünerek yumuşak davranmış. Şimdi arkadaşımız oldu sanırım yoksa bir kez daha Luffy vs Babanuki görürsek bu sefer gerçekten ölebilir Babanuki ama yoldaş olursa faydaları olur.

Oda bizi iyi kandırdı. Ben Babanuki öldü kesin diye düşünüyordum ama bölümde görünce şok oldum. Luffy ipini çekmişti, ölmesi gerekirdi ama belli ki Luffy ileriyi düşünerek yumuşak davranmış. Şimdi arkadaşımız oldu sanırım yoksa bir kez daha Luffy vs Babanuki görürsek bu sefer gerçekten ölebilir Babanuki ama yoldaş olursa faydaları olur.
Luffy yumuşak davranmadı filin hortumunda 100 veba mermisi gücünde mermi patladı ve bayıldı. Devamında chopper iyileştirmiş tama'da meyve gücünü kullanmış üzerinde. Yani tama ölmediği sürece ekipteler.

O-Tama'nın Zoanları etkileyeceğini sanmıyorum fakat Momonosuke'ye ejder meyvesinin verilmesinin bir sebebi olduğunu düşünüyorum. Kaido denizcilerin eline geçince Vegapunk bazı deneyler yapmıştır falan da filan. Ama Kaido'nun meyveli formuna nasıl etki eder bilemem.

Luffy yumuşak davranmadı filin hortumunda 100 veba mermisi gücünde mermi patladı ve bayıldı. Devamında chopper iyileştirmiş tama'da meyve gücünü kullanmış üzerinde. Yani tama ölmediği sürece ekipteler.
Evet, şimdi bakıyorum da Luffy elinden geleni yapmış gerçekten. Öyle bir olaydan sonra da ölmüyorsa ölmesi için ne gerek acaba? Bu durumda Babanuki'nin dayanıklılığı müthiş seviyelerde olmalı. Gerçi müdahale olmasa ölürdü ama yardım üzerine iradesi ile bu vahim durumdan kurtuldu. Mental ve fiziksel olarak üst düzey biri. Yoksa durumu gerçekten kötü idi.

Evet, şimdi bakıyorum da Luffy elinden geleni yapmış gerçekten. Öyle bir olaydan sonra da ölmüyorsa ölmesi için ne gerek acaba? Bu durumda Babnaanuki'nin dayanıklılığı müthiş seviyelerde olmalı. Gerçi müdahale olmasa ölürdü ama yardım üzerine iradesi ile bu vahim durumdan kurtuldu. Mental ve fiziksel olarak üst düzey biri. Yoksa durumu gerçekten kötü idi.
Fazla önemi olan bir karakter değil. Burada kilit nokta Tama onun sayesinde muhtemelen 500den fazla çöp edinecek bizim taraf.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık