Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952: Hiyori ve Kawamatsu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Eksik biliyorsunuz. Oda'nın aslında 3224 tane asistanı var. Her karakteri bir başkası çiziyor.
Toriko’nun mangakası için Oda’nın asistanıymış sürekli Sanji çiziyormuş diyorlardı bir dönem. Bilemiyorum bu yüzden. 3224 diye tiye alıyorsun ama muhtemelen 4-5 tane asistanı var gibi duruyor.

Toriko’nun mangakası için Oda’nın asistanıymış sürekli Sanji çiziyormuş diyorlardı bir dönem. Bilemiyorum bu yüzden. 3224 diye tiye alıyorsun ama muhtemelen 4-5 tane asistanı var gibi duruyor.
Yok öyle bir şey. Ama şu var:
http://www.korsanfan.com/konu/one-piece-20-yıldönümü-2017.5487/page-10#post-760551

Q5: What aspects of Eiichiro Oda do you think are “great”?
Sugita: Of course there’s his talent, but what surprised me was just how much effort he puts into the series. There might come a day when I’ll have a new manga artist I’m working with who has more talent than Oda-san, but I’m not so sure anyone will put in more effort. He is someone who only sleeps for maybe two or three hours a night and he always thinks about his manga. He does not compromise. When he thinks that something isn’t funny or will not surprise the readers, then he just looks for something else, which I think is really amazing. He’s the quintessence of manga author-ness.

He has also commented on other occasion that he has an average of 5 assistants that help him in the inking and penciling details or backgrounds and application of adhesive graytones.

4-5 asistan olması zaten normal. Ben sallamasyon bir şey söylendiği zaman tiye alırım. Oda diğer mangakaların aksine çoğu şeyi kendi çiziyor.

@Mr.Bushido konunun Oda'nın dehasıyla alakası yok yani. Çok çalışmasıyla var.

Dövüşleri arc sonunda çizme yemini var adamın. Bu kadar melunnn, basiretsiz bir mangaka görmedim. Dövüş nerde gerekiyorsa orda çizeceksin kardeşimmmm! Ne o nonoşlar gibi ayy şimdi olmaz sonra dövüşelim edaları falan.. Bari dövüş ortamı yaratma ki çıldırmayalım. Ortamı yapıyor sonra karakterleri hızla o bölgeden uzaklaştırıyor. Manyak mısın oğlum sen ? Psikolojik deli misin, mal mısın ? :hmm::artiz::hıh:
Shounenlerde adettir ya zaten
Bölgeye ulaşma
Düşmanla tanışma
Ana karakterin dayak yemesi
Zor durumda kalma
İlahi yardım
Epik zafer

Yok öyle bir şey. Ama şu var:
http://www.korsanfan.com/konu/one-piece-20-yıldönümü-2017.5487/page-10#post-760551

Q5: What aspects of Eiichiro Oda do you think are “great”?
Sugita: Of course there’s his talent, but what surprised me was just how much effort he puts into the series. There might come a day when I’ll have a new manga artist I’m working with who has more talent than Oda-san, but I’m not so sure anyone will put in more effort. He is someone who only sleeps for maybe two or three hours a night and he always thinks about his manga. He does not compromise. When he thinks that something isn’t funny or will not surprise the readers, then he just looks for something else, which I think is really amazing. He’s the quintessence of manga author-ness.

He has also commented on other occasion that he has an average of 5 assistants that help him in the inking and penciling details or backgrounds and application of adhesive graytones.

4-5 asistan olması zaten normal. Ben sallamasyon bir şey söylendiği zaman tiye alırım. Oda diğer mangakaların aksine çoğu şeyi kendi çiziyor.

@Mr.Bushido konunun Oda'nın dehasıyla alakası yok yani. Çok çalışmasıyla var.
Bence bu kadar çalışmamalı. Mangaka müdahalesini bu kadar hissetmeyiz belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık