Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952: Hiyori ve Kawamatsu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahsi döndü mü bilmiyorum da bu kızın hayvanları ehlileştiren gücü beni korkutuyor. Kaido'ya yedirip köpeği yapmasın sakın? :S
Reyiz daha gerçek bi zoanda kullanmadı, smile ve insan simbiyozu olanlara işliyordur da meyvesine hakim zoanlarda işlemiyordur herhalde, umarım, lütfen.

Bu arada bak şimdi yazarken aklıma geldi, amanedenin incelemesinin altına yazmıştım, acaba bu Impel Down'daki uyanmış zoanlar da smile a ön ayak olmuş başarısız deneyler olabilir mi lan :S (başarılı olsa savaşta ön saflara atarsın bunları işte nedir, ama görmedik) Tama onları da kontrol eder bence, gerçek zoansa bile kontrolsüz sonuçta.

Aslında baktıkça benzer görünen şeyler, nesneye meyve yedirme ki kendi teorime göre cyborga benzer bi yapıya meyve yedirme, keza burdan yürürsek Pasifistalar da belki de başarısız meyve deneylerinin dolaylı ürünleri. En sonunda da CC nin yapay smile meyveleri işte. Neyse üzülme olm Kaidou'yu da kontrol etmez herhalde lan.

Dövüşleri arc sonunda çizme yemini var adamın. Bu kadar melunnn, basiretsiz bir mangaka görmedim. Dövüş nerde gerekiyorsa orda çizeceksin kardeşimmmm! Ne o nonoşlar gibi ayy şimdi olmaz sonra dövüşelim edaları falan.. Bari dövüş ortamı yaratma ki çıldırmayalım. Ortamı yapıyor sonra karakterleri hızla o bölgeden uzaklaştırıyor. Manyak mısın oğlum sen ? Psikolojik deli misin, mal mısın ? :hmm::artiz::hıh:
Aman kanka aman sakın ha! Oda’ya laf söyleme ne yapıyorsun? Sonra beğenmiyorsan okuma falan diyorlar. Mükemmel bir mangaka o sakın ha! Her arc’ı birbirinden farklı olan, bizim tayfaya her zaman özenle dövüş çizen, Asla ve asla hiç bir dövüşü oldu bittiye getirmeyen süper biri:utan:
@Mr.Bushido konunun Oda'nın dehasıyla alakası yok yani. Çok çalışmasıyla var.
Ne olursa olsun. Bende kendi çizdiğini biliyorum ama bir ara asistanları ile ilgili bir şey duydum. Tabi ki asistanları olması normal. O anlık sinirle de onu da kendi yapmıyodur beyefendi dedim. Tiye alıncak bir şey yok yani.

Aslında meyve etkisi gerçek hayvanlarda da işe yarıyor. O yüzden gerçek meyve/yapay meyve yapmak ne kadar doğru?

Reyiz daha gerçek bi zoanda kullanmadı, smile ve insan simbiyozu olanlara işliyordur da meyvesine hakim zoanlarda işlemiyordur herhalde, umarım, lütfen.

Bu arada bak şimdi yazarken aklıma geldi, amanedenin incelemesinin altına yazmıştım, acaba bu Impel Down'daki uyanmış zoanlar da smile a ön ayak olmuş başarısız deneyler olabilir mi lan :S (başarılı olsa savaşta ön saflara atarsın bunları işte nedir, ama görmedik) Tama onları da kontrol eder bence, gerçek zoansa bile kontrolsüz sonuçta.

Aslında baktıkça benzer görünen şeyler, nesneye meyve yedirme ki kendi teorime göre cyborga benzer bi yapıya meyve yedirme, keza burdan yürürsek Pasifistalar da belki de başarısız meyve deneylerinin dolaylı ürünleri. En sonunda da CC nin yapay smile meyveleri işte. Neyse üzülme olm Kaidou'yu da kontrol etmez herhalde lan.
Germa'yı da benzetebiliriz. Yazdığın gibi çıkabilir.

Lucci biraz da Tama'ya köpüşlük yapsın, güzel olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık