Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 951: Tantana

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hawkins korktu denmiş bence olay şu yanlış hatırlamıyorsam hawkins kid apo üçlüsü law ve luffy -nin hedefinin kaido olduğunu uzun süre önce anlamışlardı şimdi hawkins kendi gözleri ile bunu doğruladı kozuki klanıyla beraber olduğumuzu biliyor önceki bölümdeki hawkins -in kötü bakışı kaido -dan intikamımı alabilirim bakışıydı plana dahil olacak gibi duruyor bepo -yu filan salmasına gelirsek law beni öldürür demesi korktuğundan değil oda-nın okuyucuya bir şey çaktırmayayım derken boş yaptığı yerlerden birisi oda çok ince düşünemez oldu güç dengeleri filan allak bullak zaten kimin kimden güçlü olduğu belli değil kısacası bu olay oda -nun boşlarından bir tanesi

Korsanları serbest bırakmam diyordu ama neyse tartisilacak bir konu değil :D
Öldürme amaçlı biri öldürür .:D Kizaruyu ciddiye alma. WB ile bile dalga geçiyordu adam. Luffyi vurmak yerine anahtari vuran adam bu. Reisdir o ayrı.

Bak böyle de olabilir. Alttaki yorum gibi. Ben öyle yorum yapmiyim. Kıskanıyor oluyorum sonra :gamyon:
Hawkins'in dediği açıkça kandırmaca. Law kendi tayfasını öldürecek biri değil. Falda kendi ölümünü görmüş olamaz. Yiyor bizi Hawkins.

Hawkins ile Apoo çok pis oyun ediyorlar, kuyu kazıyorlar. Kid'e sürpriz yapacaklar, gönlünü alacaklar.

Hawkins'in dediği açıkça kandırmaca. Law kendi tayfasını öldürecek biri değil. Falda kendi ölümünü görmüş olamaz. Yiyor bizi Hawkins.

Hawkins ile Apoo çok pis oyun ediyorlar, kuyu kazıyorlar. Kid'e sürpriz yapacaklar, gönlünü alacaklar.
Biraz zor alırlar o gönlü. Killer ne hale geldi. Gerisi ne durumda Oda bilir. Luffy-Law ittifakında ikisi de ölümü göze alarak birbirlerine yardım ettiler.

Peki Hawkins ve Apoo neyi beklemiş Kid için??

Biraz zor alırlar o gönlü. Killer ne hale geldi. Gerisi ne durum Oda bilir. Luffy-Law ittifakında ikisi de ölümü göze alarak birbirlerine yardım ettiler.

Peki Hawkins ve Apoo neyi beklemiş Kid için??
Killer düzelir, Wano halkı o halde kalacak değil, bir çözümü vardır. Kimse de ölmüyor zaten, tayfası da sağlamdır. Sonuç olarak Kid güzel bir sürpriz karşısında yelkenleri suya indirerek arkadaşları ile birlikte mutlu bir hayata başlayabilir.

Killer düzelir, Wano halkı o halde kalacak değil, bir çözümü vardır. Kimse de ölmüyor zaten, tayfası da sağlamdır. Sonuç olarak Kid güzel bir sürpriz karşısında yelkenleri suya indirerek arkadaşları ile birlikte mutlu bir hayata başlayabilir.
Elbet düzelecek. Ancak affedilecek yanı yok. Hawkins ve Apoo ile aynı kuyuya inilmez. Oda çizerse de hiç beğenmem, rezil bulurum.

Hawkins fallarla falan en mantıklı şeyin Kaido'nun himayesinde olmak olduğuna falan kanaat getirmiştir.
Bu şekilde güzel kişilik sergiliyor mu? Çok mu hoş böyle hareket etmesi. Cesur mu? Risk alıyor mu? Ne yapıyor, kartlara bakarak kaçıyor mu sürekli? Resmen kişiliği yok. Kartların emrinde.

Law ve Sanji'nin rakipleri güme gitti gibi.
Zoro'nun rakibide bizim taraftan gibi ama aralarında iyi bir savaş olmadan olay bitmez bence.
O yönden biz şanslı olucaz galiba.

Elbet düzelecek. Ancak affedilecek yanı yok. Hawkins ve Apoo ile aynı kuyuya inilmez. Oda çizerse de hiç beğenmem, rezil bulurum.
Kid Kaido'nun gücünü öğrenmiş durumda artık, yani bunlar gelip de biz plan ettik plan ama sana söyleyemedik (çünkü senin iyiliğini düşündük(kalp)), özür derlerse Kid ne diyebilir? Birlikte savaşarak Kaido'yu yenerdik diyemez, birlikte kaçardık diyemez, birlikte ölürdük der ancak ama anlamsız olur. Ne diyecek bu durum evet doğru olanı yaptınız dostlar, sayenizde bu gün de nefes alıyorum, arigatou gozaimasu. Kid kıymet bilen biriyse bu iyiliğe nezaket ile karşılık verir.

Bu şekilde güzel kişilik sergiliyor mu? Çok mu hoş böyle hareket etmesi. Cesur mu? Risk alıyor mu? Ne yapıyor, kartlara bakarak kaçıyor mu sürekli? Resmen kişiliği yok. Kartların emrinde.
Risk almıyor. Shabody arcta da böyleydi. Klasik falcı işte; görürse tamam görmezse mantık ile hareket. Kartlara her baktığında galiba bir ihtimali görüyor. Luffy hakkında konuşmasından böyle bir çıkarım doğuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 54)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık