Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu Luffy'nin mallığından bıktım. Çoktan master seviyeye gelmiş fakat farkında değil ne demek? Nasıl bir saçmalık bu? Usta oluyorsun fakat farkında değilsin. Hani Oda "Luffy zaten imparatorlara yürüyecek kadar usta" ayağına getirmeye çalışmış. Fakat bu ustalığı kurgu batmasın diye de farkında değil söylemiyle aşmaya kalkmış. Oda olmuyor.
Zoro da Mihawk'ı geçmiş farkında değil, olsa tayfadan ayrılır amacına ulaştı diye.

Ne diyorsun ya?
Kafa atıyor, kafa atıyor, kafa atıyor.

İki karakter kafa kafaya çarpıştı. Birinin hafızası yerine geldi ve bayıldı. Ama diğerinde hiçbir şey yok.

Üstelik hiçbir şeyin olmadığı karakter yonkou olan değil.

Bana bunu açıklasana bir önce.
Çünkü vuran kişi Queen. Bigmom da karşı atak yapıp kafasına vursa Queen uçardı. Chinaco vs garp düşün.

Ne diyeyim ben şimdi bu bölüme :confused:

Eğitim de yalan oldu. Luffy daha Rayleigh'in hakinin ne olduğunu anlatırken yaptığı şeyi bile öğrenememiş. Klasik OP. Sentoumaru yapıyordu bu tekniği. :hhh:

Koskoca Yonkou üstüne adam düştü diye bayıldı. :( Bir de OP karakterleri dayanıklı derler. :artiz:Rezalet.

Ne diyeyim ben şimdi bu bölüme :confused:

Eğitim de yalan oldu. Luffy daha Rayleigh'in hakinin ne olduğunu anlatırken yaptığı şeyi bile öğrenememiş. Klasik OP. Sentoumaru yapıyordu bu tekniği. :lol:

Koskoca Yonkou üstüne adam düştü diye bayıldı. :( Bir de OP karakterleri dayanıklı derler. :artiz:Rezalet.
Son paragrafı Ciddi mi yazdın farkında değilim ama BM hasarın etkisiyle bayılmadı. Uyudu sadece. Eğer bayılsaydı gözünü açıp Queen'i Azrail'ini görmüs gibi sasirtmazdi.

Son paragrafı Ciddi mi yazdın farkında değilim ama BM hasarın etkisiyle bayılmadı. Uyudu sadece. Eğer bayılsaydı gözünü açıp Queen'i Azrail'ini görmüs gibi sasirtmazdi.
Uyudu mu? Neye dayanarak?

Queen'in şaşırması zaten saçmalık. Yonko sol kolu bir Yonkou gördü diye halden hale giriyor. Brook bile meydan okumuştu :hhh:

Her şeyi geçtim şaşırma ile bayılmanın alakasını da çözebilmiş değilim.

Son düzenleme:
Uyudu mu? Neye dayanarak?

Queen'in şaşırması zaten saçmalık. Yonko soğ kolu bir Yonkou gördü diye halden hale giriyor. Brook dövüşüyordu :hhh:

Her şeyi geçtim şaşırma ile bayılmanın alakasını da anlamış değilim.
Şasırma ile bayılma ile alakası şu:
Queen vurduktan sonra direktmen bayılırdı. Queen normal formuna dönüştüken sonra arkasına o korkunç ifadeyi bırakıp Queen'i korkutuyor(şaşırtıyor). Sonra uyuyor. Şöyle düşün Garp'ın Water 7 arc'ta Luffy'e tam vururken uyuması gibi. Tek fark Garp'ın ayakta uyuması.

Snoore:Horlama demek.
Horlama eylemide uykudan sonra gerçekleştiğine göre.

Düzenlemene ithaf:Bir kişiyi sasirtip kendisinin bayılma durumu yok. Eğer bayilsaydi Queen'i korkutamazdi onu demek istiyorum.

Üye silindi 1004

Zoro da Mihawk'ı geçmiş farkında değil, olsa tayfadan ayrılır amacına ulaştı diye.
Kesinlikle tayfanın tamamı şuursuz çok güçlüler fakat farkında değiller. Güç, irade bakımından dünyanın en iyileri amaaaaa zeka geriliği yüzünden gösteremiyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık