Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ortalama bir bölümdü. BM'yi anlarım da Luffy'nin Queen'i de sayıp artık onlar olmadığına göre istediğim gibi at koşturabilirim tavrı pek hoşuma gitmedi. Böyle şeyler söyleme lan KK olacak adamsın *******. Queen'in o embesil saldırısı da acme sponsorluğunda gerçekleşen coyote planlarından biri gibiydi. Kale alamadım ama BM bayıldı. Bu kadın öyle veya böyle Akainu ile aynı ortamda 2 gün geçirse ölür. Çok ciddiyim.

Orada olan durup ikisinin de birbirine saldırması buradaki durum tamamen farklı. Bigmom'un tuzağa gelmesi için o kadar plan dahi yapmış, gelince de saldırıyor. Bigmom'un bundan haberi bile yok.

Kata ve Luffy yumruk yumruğa bir birlerine giriyorlar haliyle güçlü olan taraf diğerini bastırıyor. Güçlü olan tarafı övüp diğer tarafı tabi ki yerebiliriz. Bigmom'un olaydan haberi bile yokken uğradığı saldırıdan sonra Queen daha az etkilendi diye övülmez bence.

Eğer iki taraf da saldırı yapsaydı o zaman kabul edebilirdim.
Anlamam gerekirdi zaten, daha önce konuşmuktuk dimi benzerlerini hep :S Hani Zoro'nun haki basacak zamanı yoktu mevzusu gibi bu da, O-Lin ve Queen bi kere göz göze gelse bile O-Lin farkında değildi, koka basacak süresi yoktu, kendini koruyacak vakti yoktu diyorsun. Sanki çılgın atan O-Lin'in o an korunmaya ihtiyacı varmış gibi. Anladım sıkıntı yok çekiliyorum. Ha tartışmayı başka yere çekmiş gibi oldum ama bu arada cidden bu konudan Queen övülmez katılıyorum :D

Anlamam gerekirdi zaten, daha önce konuşmuktuk dimi benzerlerini hep :S Hani Zoro'nun haki basacak zamanı yoktu mevzusu gibi bu da, O-Lin ve Queen bi kere göz göze gelse bile O-Lin farkında değildi, koka basacak süresi yoktu, kendini koruyacak vakti yoktu diyorsun. Sanki çılgın atan O-Lin'in o an korunmaya ihtiyacı varmış gibi. Anladım sıkıntı yok çekiliyorum.
Hahahaha :hhh:

Sonuçta saldırısının kendisinden çok, saldırdığına hasar vermesi büyük başarıydı :respect:

Bu Queen harbi salak. Hadi Luffyi unuttun. Ulan orda Kid var Killer var. Onlar sebest kalacak. O hapishane yok olur. Bildiğim elemanın eline bombayı bıraktı kaçtı korkak klsdfldhfs
Queen salak değil de hikaye gereği işte.Bıraksa anayı öyle belki Luffy tekrar yakalanacak yada Queen Luffy yüzünden erken düşecek karşılaşması gereken rakiplerle karşılaşamayacak falan.İşine gelmiyor Queen’i orada akıllı yapmak.Nasıl ananın durduk yere bayılması Oda’nın işine geliyorsa öyle.Onun dışında uyanınca zincirden kurtulmayacağının garantisi yok.Denize düştü çekiç olmadı kadın zincir mi paklayacak bunu :D Acilen Kaido dizginler diye götürmeye baktı bence.

Hapishaneyi niye bırakıp gitti diyorsunuz ama şöyle bir durum var ortada. Sırf Luffy Queen'i erkenden balık kılçığı gibi ayıklamasın diye götürdü onu oradan mangaka. :/ Ya o gidecekti ya Luffy. Ortası yok.

Ağırlığını kadının kafasına verecek şekilde düşmüş direk zemine atlamıyor kaido gibi.Öyle olsa çok etkilenmesi gerekirdi.İlla ki etkisi olmuştur da demek onu kaldıracak bünyeye de sahip zoanla.

İşlevsel olabilir ama o işlevlerin de fizik gücü karşısında anlam ifade etmediğini gördük.G4 hepsini ezdi geçti kraker de mochi de dinlemedi.İmparatorun gözlerini beyaz yapan darbeler işlevsellik falan dinlemez.Ancak savunma olarak çok gafil avlanmaları lazım.Onu da bizim müttefiklerle beraber dövüşürlerse yapabilirler. :)
Alakası bile yok yalnız.Cracker,Kata'nın meyveleri g4 karşısında ezilmedi.Luffy Kata ve Cracker'ın meyvelerinin işlevselliklerini durdurmak için form değiştirdi.G4 boundman o hızına ve gücüne rağmen Cracker'ın asıl bedenine 1 kere dokunamadı, Kata'ya ise k.haki aktif değilken anca vurabildi.Yıkımcıların g4 kadar hızlı ve güçlü olduğunu düşünsen bile ki değiller muhtemelen yine de rahatlıkla geçemezler.Jack'in rahatlıkla bisküvi askerlerini geçip Cracker'ın asıl bedenine doğru yöneleceğini,Queen'in rahatlıkla Kata'ya dokunabileceğini sanıyorsan çok yanılıyorsan.

Üye silindi 1004

Ben bu Luffy'nin mallığından bıktım. Çoktan master seviyeye gelmiş fakat farkında değil ne demek? Nasıl bir saçmalık bu? Usta oluyorsun fakat farkında değilsin. Hani Oda "Luffy zaten imparatorlara yürüyecek kadar usta" ayağına getirmeye çalışmış. Fakat bu ustalığı kurgu batmasın diye de farkında değil söylemiyle aşmaya kalkmış. Oda olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık