Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3-4 tane ağır top bir araya gelecek de Kizaru'ya saldıracak da ancak öyle bir şeyler olacak. Ohooo ölme eşeğim ölme. :/ Yoksa King falan dokunamaz bile kendi başına.

@RocheFelix
Marineford'da yaptılar zaten o işi. Yine yapsınlar diyorsan yapsınlar tabi sıkıntı yok. :/
Yonkoları diyorum la. Kizaru onlara dokunmaz da onlar Kizaru'ya dokunsa sıkıntı.

Queen büyük işti yaptı diyorlar. Kim olsa Big Mom'dan tek yerdi. Evet ayağa kalkıp bir de hallac gibi savrulup da iki yediği için büyük iş yapmış.:D

@Saitama
O dövüşü baştan sonra okursan bir çok konuşma ile Managak bir çok şeyin alt yapısını yaptığını görürsün. Bir de hele Luffy geleceği görmeyi başladıktan sonraki konuşmalara her keresinde ayrı anlam yüklüyorsun ben hala bazı yerleri oturtamadim.
Ben dövüşün efsane geçtiğinden, Oda'nın bize "nasıl olsa Luffy yenecek bir şekilde işte" diye düşündürmeyip, "nasıl yenilecek bu Kata?" dedirtmesindeki başarısından bahsettim. Baştan sona da okudum ve oluşturduğu altyapıyı gördüm ama benim bahsettiğim o değildi, haftadan haftaya okuma deneyimiydi. :bilmem:

Edit: Pardon şimdi anladım. Ben itiraz niteliğinde yazdın sandım :D
Edit 2: Luffy'nin Snakeman'e geçmeden önceki konuşmalar için resmi çeviriye bakmak lazım.

Shiki orneğinde, Shiki yarısını yıkmiştı adam zaten ondan sonrasinda gelip halletiler olayı. Shiki örneği çok elde kalıyor. Birde daha Sengoku ve Garp'ın o seviyesini bilmiyoruz ki. Hangi seviyeyi entegre edip böyle bir yorum yapabildin ona da şasıyorum. Roger'ın idamından sonra Shiki gelip dağıtıyorki Sengoku ve Garp'ın orda Zirve hallerini alirsan Roger ve Garp mücadelelerine ters bir cevap olur.
Sihikinin yarısını yıktığını biliyorum ve onu kastettim zaten. Garp ve Sengoku'nun seviyesinde bizim örneğimizde üst kısmı değil alt limiti önemli. Yani senin önermene göre bu adamlar amiral altı veya şu anki amirallerden güçsüz olabilirler mi? Benim burada aldığım nokta ikisi en az amiral seviyesi ve Shiki ile olan dövüşleri gayet net. Doğru değerlendirememiş olman hsebiyle şaşırmanı anlayabiliyorum.

Burası tamamen bir saçmalik. O mesajda seni kastetmedim. Onu diyen arkadaşlara dedim.
Keşke o kısmı beni alıntıladığın mesajın dışında yazsaymışsın.

Amiral fanı da değilim.
Böyle bir şey de dediğimi hatırlamıyorum. Niye böyle bir şeyi üstüne alındın?

. Subjektif olarak değerlendirme mi nerden çıkardın
Çıkardım bir yerlerden boşver. Anlarsın bir gün.

irde o dövüş falan bittiğini düşünuyorsak karşı rakibin ayağa kalkamaması gerekirdi ki gerektiği yerde darbeyi yiyip 15saniye sonra(nasıl hesapladım diye sorulacak sey degil maksimum 30saniye) ucuruma dusup ordan bir seye tutunup halen ayaga kalkmasi onun halen Vs icinde oldugunu sadece vs yerinde olmadigini gosterir.
Dövüş orada bitti. GAME OVER. Öyle olmasaydı Akainu lanet olsun sana shirohige diyip ağıt yakmaz ve geri dönüp Babalığa gününü gösterirdi ki tam o karakterde biri. Gösteremediğine ve karşılık veremediğine göre dövüş bitti. Bu kadar basit.

Ama Amirallerin gücü ve dayaniklilik konusu cokca hafife aliniyor. Amiral'in ozel meyveye sahip olmasi onun boyle bir avantaji oldugunu degistirmez. Sadece Yonkou'larin dayaniklilik konusunda azimsanamayacak bir seviyede oldugunu gosterir.
Benim amiralleri küçümsemediğimi bilen bilir. Gücü ve dayanıklııklarına da bir şey demiyorum. Evet güçlü ve dayanıklıklar ama Luffy de öyle. Ama yonkou gücü ve dayanıklılığı bambaşka bir şey. Asıl mesele bu. Meyve konusunda ise dediğim gibi Akainu'nun meyvesini çıkar gücü ne kadar azalır. Koca Ana'dan çıkar ne kadar azalır. Burada üstüne durulması gereken nokta bu.

Bu arada 3 amiral=yonkou diyen kisiler de var ki onlara bir laf desemde bir anlam ifade etmeyecek. Bu 3 paragraflik kısımda seni kastetmedim yanlış anlama :D
Teşekkürler. :rolleyes:

Ben dövüşün efsane geçtiğinden, Oda'nın bize "nasıl olsa Luffy yenecek bir şekilde işte" diye düşündürmeyip, "nasıl yenilecek bu Kata?" dedirtmesindeki başarısından bahsettim. Baştan sona da okudum ve oluşturduğu altyapıyı gördüm ama benim bahsettiğim o değildi, haftadan haftaya okuma deneyimiydi. :bilmem:

Edit: Pardon şimdi anladım. Ben itiraz niteliğinde yazdın sandım :D
Edit 2: Luffy'nin Snakeman'e geçmeden önceki konuşmalar için resmi çeviriye bakmak lazım.
Yok itiraz etme anlamında söylemedim. O zamanları hatırlıyorum herkesin fikri bölüm bölüm değişiyordu.:D

Sihikinin yarısını yıktığını biliyorum ve onu kastettim zaten. Garp ve Sengoku'nun seviyesinde bizim örneğimizde üst kısmı değil alt limiti önemli. Yani senin önermene göre bu adamlar amiral altı veya şu anki amirallerden güçsüz olabilirler mi? Benim burada aldığım nokta ikisi en az amiral seviyesi ve Shiki ile olan dövüşleri gayet net. Doğru değerlendirememiş olman hsebiyle şaşırmanı anlayabiliyorum.

Keşke o kısmı beni alıntıladığın mesajın dışında yazsaymışsın.

Böyle bir şey de dediğimi hatırlamıyorum. Niye böyle bir şeyi üstüne alındın?

Çıkardım bir yerlerden boşver. Anlarsın bir gün.

Dövüş orada bitti. GAME OVER. Öyle olmasaydı Akainu lanet olsun sana shirohige diyip ağıt yakmaz ve geri dönüp Babalığa gününü gösterirdi ki tam o karakterde biri. Gösteremediğine ve karşılık veremediğine göre dövüş bitti. Bu kadar basit.

Benim amiralleri küçümsemediğimi bilen bilir. Gücü ve dayanıklııklarına da bir şey demiyorum. Evet güçlü ve dayanıklıklar ama Luffy de öyle. Ama yonkou gücü ve dayanıklılığı bambaşka bir şey. Asıl mesele bu. Meyve konusunda ise dediğim gibi Akainu'nun meyvesini çıkar gücü ne kadar azalır. Koca Ana'dan çıkar ne kadar azalır. Burada üstüne durulması gereken nokta bu.

Teşekkürler. :rolleyes:
Rica ederim hayırlı akşamlar.

Üye silindi 1004

Geçen hafta Queen bu kadar kolay yıkılmaz demişti arkadaşlar. Ben ve diğer bi dolu kişi Queen ayağa kalkarsa boşa kalkar daha çok dayak yer demiştik. Öyle de oldu. Hayatının dayağını yemiş. Duvardan duvara çarpmış sayın Mom. Queen artık vurma diyordu Big Mom dinlemiyordu vuruyordu vuruyordu Queen doğduğuna pişman oluyordu.

Geçen hafta Queen bu kadar kolay yıkılmaz demişti arkadaşlar. Ben ve diğer bi dolu kişi Queen ayağa kalkarsa boşa kalkar daha çok dayak yer demiştik. Öyle de oldu. Hayatının dayağını yemiş. Duvardan duvara çarpmış sayın Mom. Queen artık vurma diyordu Big Mom dinlemiyordu vuruyordu vuruyordu Queen doğduğuna pişman oluyordu.
Sonunu Nihat Hatipoğlu gibi okuyunca daha güzel oluyor.

İnternet yavaşlığından ekleyemediğim onu da örneğime ekleyip kapatıyorum. Meyvesi olmayan Shanks neden Akainu'dan güçlüdür diye düşündün mü hiç :D İyi akşamlar.
Haki ve orta seviye kılıç ustalığı.(Demek istediğim Mihawk'a yakın bir seviye kılıç ustalığında+3 hakide yüksek seviye)
Kesin bir şey varsa söyle bilelim :confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık