Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümdeki sahneler baya güzel geldi bana. Şu sıralardaki bölümler yeterince keyif vermeye başladı. Olaylar ve olasılıklar çok fazla arttı gelecek bölümleri merakla beklemeye başladım tekrardan. Güç sıralama muhabbetlerinde çok sıkıntı yok gibi. Karşılaştırmalar birbirine uyumsuz ve dayanaksız olmuş genelde. Paçalar erken sıvanıyor. Velhasıl forum çok ilginç bir hal aldı. Yorumlar okunmaz hale gelmeye başlamış ilk defa 30 sayfa yorum falan atladım sanırım. Pasif üyeliğimizden de olmaya başladık yahu. ARE

Katakuri'nin ağırlığının zerresi yok Queen'de.
Katakuri>Queen, net.

Ayrıca amiraller de gözümde büyüyor gittikçe. Katakuri'nin falan amiral etmesi mümkün değil.

Oda Luffy'nin tek yemesini aklamak için bundan sonra amiraller haricinde bir yonkoudan darbe alan bütün karakterleri tekte indirtecek herhalde. Bir Luffy uğruna bütün alemi sevip atacak lan yonkoular. Arada bu kadar seviye farkı olması hem iyi hem kötü anasını satayım.
Dediğin gibi hem iyi hem de kötü. Yani Yonkouların neden indirilemediğinin kanıtı bu. Hem de seviye farkı çok fazla bunun dışında tüm Yonkoular anormal şekilde güçlü. Yani en yeni Yonkou da 2 tane en iyi kategoride meyve var. Diğeri sanki B.haki kazanına düşmüş gibi etrafı metal zırh ile kaplı. Diğerinin de ondan farklı yok 10.000 metreden atlayıp başım ağrıdı diyor. Meyve desen tartışmasız en iyi Zoanlardan biri hem saldırı hemde dayanıklılık açısından.

Dokununca aglatacak cinsten diye. Magellan Teach vssi gibi hayal edenler :D
Dediğim gibi meyve kategorileri farklı. He zehirli bir yeteneği olduğu düşünülebilir ama bu işler de öyle ilerlemiyor ki...
Yani Kaido ile karşılaşmadan aradan çıkmaz BM. Kaido'nun görüpte nasıl tepki verdiği insan gidipte Kaido'nun yandaşlarına düşmez hiç bir şekilde.

Bu arada Magellan'da müthiş bir meyve varmış gerçekten. O zehir BM'yi etkiler bence. Dalgınlık yapmamak lazım adamın karşısında. :D
Açık alanda meyve biraz düşüyor. Yani ID de aşırı güçlü bir meyve açık landa ise savuşturulabilir hemde sağlam B.haki'si olanlar bloklayabilir. Mesela Jinbe'nin ben çok aşırı güçlü bir B.hakisi olduğunu düşünmüyorum ama mesela MF de Akainu, WCI de BM'yi blokladı karakter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık