Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Helal olsun Hyo'ya. Ben hayatta güvenmezdim. :D

Linlin'i bu hallere sokmayı planlamış zaten. 5 yaşında Elbaf'ın altını üstüne getirdi kadın. Bence yeterli gelmeyecek Luffy'nin savunması. Hyo & Luffy & Kid vs Linlin görebiliriz. Kid de ballı ha, teknik gördü o da. :D
@Monkey D. Luffy
Luffy iyi niyetinin ekmeğini yiyor. Hyo amca başta önemsiz gibi gözüken yaşlı bir amca idi. Luffy öyle görünce yardım ediyor kurtarıyor ceza riskine karşın bile. Sonrasında bir kaç kere daha kurtarıyor. Bu yüzden ölümcül Sumo yarışına çıkarıyorlar. Orada bir kaç kez daha kurtarıyor. Hyo Amca bir umut ışığı görüyor. Şimdi de o umut ışığını canı pahasına büyütmeye çalışıyor.

Yazar ana karakteri Kaido ile kafa kafaya dövüş seviyesine çıkarmak için ne yapacağını ne çizeceğini şaşırdı.Mom kurtarmaya geliyorken böyle güzellik olur mu dedik daha beteri olmuş Mom eğitim vermeye geliyormuş.Yazık valla yazık bu kadar da olmaz. :( Yonkoyu oyuncak ettiğin yetmedi birde eğitim versin kum torbası olsun diye hapishane bastırıyorsun.Yonko oyuncak oldu.Kaçtılar hapsiten birde yonko kum torbası oldu ondan eğtim aldılar.Bu şans değil artık başka birşey ne desem bilemiyorum.Başka mangalarda bunun yarısına rastlamazsınız. :( Yorumsuz....
Aynen öyle. :( Vallahi sinir oldum sabah sabah ya. Queeni alacağı belliydi de Luffy'nin Kaido antrenmani olarak kullanilacak olması :of:

Şöyle zevkli zevkli okuyim dedim spoiler,Luffy'nin plotuna yonko feda edilme ihtimali görünce seriye olan durusum degistitecek seye geliyor.
Acaba dediğin gibi mi olacak? Hele açlık krizi varken. :/ Olan Chopper reise olacak gibi. Artık kendisini feda eder.
Kadına kafası gidik halde Queen gibi bir azmanı çırptırıyor Oda. Luffy de en fazla bir iki kez blocklar sonra başka şeyler girer araya. Öyle Bm'nin façasını bozacak bir şey göremedim daha. Ve Bm'nin burnu bile kanamadan çıkacaklar oradan. Bu konuda Oda'ya güveniyorum nedense.

@Monkey D. Luffy
Luffy iyi niyetinin ekmeğini yiyor. Hyo amca başta önemsiz gibi gözüken yaşlı bir amca idi. Luffy öyle görünce yardım ediyor kurtarıyor ceza riskine karşın bile. Sonrasında bir kaç kere daha kurtarıyor. Bu yüzden ölümcül Sumo yarışına çıkarıyorlar. Orada bir kaç kez daha kurtarıyor. Hyo Amca bir umut ışığı görüyor. Şimdi de o umut ışığını canı pahasına büyütmeye çalışıyor.
Bu arc 2 sene öncesinin gözü kara deli çocuğu zaten. Wano'da yaptıklarıyla istediği kadar ekmek yiyebilir Luffy. :D Ama hala Kaido konusunda yetersiz ben bir power up daha bekliyorum en az.

Kadına kafası gidik halde Queen gibi bir azmanı çırptırıyor Oda. Luffy de en fazla bir iki kez blocklar sonra başka şeyler girer araya. Öyle Bm'nin façasını bozacak bir şey göremedim daha. Ve Bm'nin burnu bile kanamadan çıkacaklar oradan. Bu konuda Oda'ya güveniyorum nedense.
Keşke :(

Bu arc 2 sene öncesinin gözü kara deli çocuğu zaten. Wano'da yaptıklarıyla istediği kadar ekmek yiyebilir Luffy. :D Ama hala Kaido konusunda yetersiz ben bir power up daha bekliyorum en az.
Hala daha az ona katılıyorum. Bakalım neler olacak ama bu arc sonrasında Luffy ve tayfa büyük ihtimal Yonkou tayfası seviyesine gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık