Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir iki tane blocktan bir şey çıkmaz ya. Bm bu haliyle bile 2 tane Luffy tokatlar.
Bir kamehameyi çok mu görüyorsun bize? Hem seyir zevkini de gözardı etmemek lazım.:gamyon:
Şöyle zevkli zevkli okuyim dedim spoiler,Luffy'nin plotuna yonko feda edilme ihtimali görünce seriye olan durusum degistitecek seye geliyor.

Öncelikle biraz kaliteli yorumlar yapalım. Herkes bazı zamanlarda cıvıtıyor ama 11 sayfanın 10 sayfası boş olunca bu iş olmuyor. Lütfen.

Queen'in dönüştüğü dinazor benim bildiğim en büyük dinazor. Tam bir dayanıklılık abidesi. Meyvesi zaten otobur bir dinazor. Dayanıklılık ile ilgili olabileceği için dayanması normal sayılabilir.

Zaten spoilera göre BM ezip geçmiş. Sol kolların Yonkou'ya dayanma gücü yok onu anladık. Karşı bile koyamıyorlar.

Yonkou ve sağ, sol kolları arasında büyük bir fark var. Zaten Katakuri ile dövüşebilip Kaido'dan ve BM'dan Luffy'nin ayarı yemesi onu gösteriyor.

Luffy savunma yapacaktır. Ama sanırım tam bir dayanma göremeyeceğiz. 2 vuruşunu savunup 3. de uçabilir.

Yazar ana karakteri Kaido ile kafa kafaya dövüş seviyesine çıkarmak için ne yapacağını ne çizeceğini şaşırdı.Mom kurtarmaya geliyorken böyle güzellik olur mu dedik daha beteri olmuş Mom eğitim vermeye geliyormuş.Yazık valla yazık bu kadar da olmaz. :( Yonkoyu oyuncak ettiğin yetmedi birde eğitim versin kum torbası olsun diye hapishane bastırıyorsun.Yonko oyuncak oldu.Kaçtılar hapisten birde yonko kum torbası oldu ondan eğitim aldılar.Bu şans değil artık başka birşey ne desem bilemiyorum.Başka mangalarda bunun yarısına rastlamazsınız. :( Yorumsuz....

Son düzenleme:
Kadına öyle yarı aklı gidik güçleri yokken saf fiziksel gücü ile bile Yonkou Commander 2 aldırdı. Hem de ödülü yüzünden Katakuri'den daha yukarıda görülen adamı. Vallaha Big Mom bu bölümle rezil değil adeta ayrı bir noktaya çıktı.

Vurup hırpalayıp sonra da çöp gibi kenara fırlatmış Queen'i.

Hyo Amca bilerek duruyor orada orası belli edilmiş.
Helal olsun Hyo'ya. Ben hayatta güvenmezdim. :D

Linlin'i bu hallere sokmayı planlamış zaten. 5 yaşında Elbaf'ın altını üstüne getirdi kadın. Bence yeterli gelmeyecek Luffy'nin savunması. Hyo & Luffy & Kid vs Linlin görebiliriz. Kid de ballı ha, teknik gördü o da. :D

Helal olsun Hyo'ya. Ben hayatta güvenmezdim. :D

Linlin'i bu hallere sokmayı planlamış zaten. 5 yaşında Elbaf'ın altını üstüne getirdi kadın. Bence yeterli gelmeyecek Luffy'nin savunması. Hyo & Luffy & Kid vs Linlin görebiliriz. Kid de ballı ha, teknik gördü o da. :D
Belki de Kid zaten biliyor tekniği. Olur mu olur ha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık