Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen'e hakisiz saldırdı ve yumruk bile atmıyor. Queen'e böyle bir durumda sersemlemek dışında bi şey olmaması gerekir.

Queen'e nedeb böyle bir dinozor verildiğini merak edenlere:

Zira Queen ayağa kalkıp Linlin'e boynunu kırpaç gibi kullanarak saldıracak fakat Linlin yakalayacak ce onu çevire çevire dünyanın sonuna fıtlatacak.

Prometheus sinir harbinde ortaya çıkıyordu sanırım. O da olsa idi iyi olurdu.

BM tam gücünde değil. Şu halde Queen kalksa da farketmez. Ayrıca hakisiz meyvesiz Elbaf köyünü indirirdi. Şimdi Queeni indirmesi saçma olmaz

Yonkoular başka bir yaşam formu <3
Axx Sanji kullan şu kutu kolayı da Dr*ke denen kuyrukluya haddini bildir. Luffy kafasını kullanıp Mom'a Kid/Killer kurtartacak. ajnskanskw Oda'nın kafasına bir şey düşmüş.
Ahaha harbiden ya Luffy ne zamandan beri kafasını bu şekilde kullanır oldu? :/

Oda cinsiyetçi, kadın düşmanı, aşağılık bir pislik. Her şey beklenir. :mad::mad:

Şaka bir tarafa kalkarsa ağır yaralı kalkar dediğin gibi.
Başka şansı yok. Bu kadına çok işkence etti. Bir yonkou bu kadar elden ayaktan düşmemeli. Normalde ölür derdim ama burada ölüm yok o yüzden ağır yaralı diyorum. Bayağı handikaplı olur. Belki bu şekilde King'e de uğrar. Bu şekilde Queen ve King, Sanji ve Zoro ikilisine daha rahat yedirilir.

Umarım Kaido vs Linlin görürüz. Kid, Law ve Luffy yerine 2 yonko görmeyi (linlin zeusu, proyu falan alacak ) isterim.

Queen inse iyi olur ds karakter tanıtımı az oldu ama Cracker gerçeği var. Ctackeri indiren Oda Queeni neden indirmesin. Cracker koca düğün günü bile iyi olmadiydi.

BM tayfası az baya. Bizimkiler alır onlari. Smoothie vs Zoro iyi olur da Lütfü fazla gelir. Luffy Kaidoya dalabilir Big Mom zayiflattiktan sonra
Şöyle düşüyorum üstte yazdığım şekilde sonrasında eşleşmelerden sağ çıkanlar final etabı gibi Yonkouların dövüşüne ortak olur. Yani en güçlülerin savaşı olmuş olur.

Aslanım Zoro beee bir yandan dövüş bir yandan Kızı kurtar yürü be kim tutar seni :D Kyoshiro dövüşünü, Hiyori bitirtecek büyük ihtimal ve sonra kaçarlar. Kyoshiro için sonu iyi olmaz zaten dövüş uzarsa. Kyoshiro’nun soğuk kanlılığı adamın yapısından kaynaklı.

Low vs Hawkins belliydi zaten ve Drake vs Sanji de öyle.

Veee Big Mom anamızın da ellerine sağlık ne gömdü beeeee :D

Prometheus sinir harbinde ortaya çıkıyordu sanırım. O da olsa idi iyi olurdu.

BM tam gücünde değil. Şu halde Queen kalksa da farketmez. Ayrıca hakisiz meyvesiz Elbaf köyünü indirirdi. Şimdi Queeni indirmesi saçma olmaz
Olmaz tabii. Yine de Queen'in böyle ineceğini sanmıyorum. Zaten BM tüm gücüyle dalmadığı için yadırgamayız da.

Çakal Hawkins dümeni kurmuş.
Lan Bm sahnesini görünce ,Wb harbiden güme gitmiş dedim :/
Malesef wb güme gitmedi wbnin karşısında akainu vardı. Arada çok fark var.

Queenin öldüğünü sanmıyorum belkide bu arc için devre dışı kalmıştır.

Yonkou güc0 çok korkutucu bu adada big mom dışında kimse Kaidoyla savaşamaz. Luffynin 40 fırın ekmek yeöesi lazım. Umarım oda kafasına göre power up verip harcatmaz Kaidoyu.

Zoro kyosiro karsısında zorlanıyor yarasından dolayı. Sanji ise suiti giymese drake onu harcar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık