Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen'in meyve güzelmiş. Umarım BM çabuk harcamaz.
Bizimkiler dışında hasarsız tayfa yok biraz da bizimkilerin dramını görsek keşke. Umarım Zoro için ortam hazırlıyordur. Once yaralandı şimdi de güçlü birisiyle dövüş halinde. Yenilip yakalansın da tayfanın ciddilestigini görelim biraz.
Belki de Zoro'yu gerçek gücüyle görürüz.

Evet. Geçenlerde bir arkadaşla tartışmıştık. Ben demiştim ki ölümcül yara alırsa Hawkinsin canı gidiyor. Aksi halde gitmez. Tutturdu gider diye. Aha gördük ki gitmiyor. Hawkins kendini kesiyor sachi yaralanıyor. Law hawkinsi bölse gene sachi ölmez ama bölünür. Kimdi o hatırlayamadım ama artık ikna olmuştur herhalde

Üye silindi 1004

Sanji'nin eli yine armut topluyor. Law'ın hikayesi gelişiyor anlaşılan artık Hawkins'le arasında kişisel bir mesele olacak gibi. Law yeni bir intikam hikayesine çıkacak gibi gözüküyor. Roronoa Zoro'nun değeri artıyor millet canlı ele geçirmek istiyor. Big Mom Queen'i oyun dışı bıraktığına göre Kaido ve tayfası güç kaybedecek demek bu. Queen bizimkilerden biriyle dövüşürse bile sakat bi şekilde dövüşmek zorunda kalacak.

Linlin'im, karadutum, çatalkaram, çingenem, nartanem, nurtanem, birdenem.. Kadının her hali ayrı bir güzel.:utan:

Kid'den sonra Law'a da üzüldüm. Allah'tan Luffy gibi salak değil, pratik düşünür. Punk Hazard'da bizim tayfaya yaptıkları aklıma geldi. Oyleyken böyle...

Bence Yonkou'lar açısından bakınca saldırı gücü en düşük olan Mama'dır. Savunma açısından en güçlüsüdür. Queen'in teke gitmesi bence mümkün değil. Muhtemelen baya bir dövecek sonra bizimkiler kaçacak. Çünkü bu halde Mama'nın yanında kalmak çok tehlikeli. Mama iyice açlık krizine girecek. Yada BM tayfası gibi "Kaido'da vardır." diyip onun üzerine salacaklar.

Elbaf köyünü indirmekle 1.320m adamı indirmek aynı şey değil yalnız. Zira 700m ödüle sahip biri bile hakisiz Elbaf köyünü indirebilir. Ek olarak bu heriflerde dünya tarihinin en güçlü ve dayanıklı meyveleri var.
Elbaf 5 yaş iken indirdi ama. Ödülü dahi yokktu o zaman ki 700m geçtim.

Bu Queen kalksa da 2 hamle sonra yine yenilir. Kaido, Mama, WB falan. Bunlar insan değil canavar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık