Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zarar veremez büyük ihtimal ama belki Magellan gibi tek atıcı bir özelliği vardır.

Queen Luffy ve Jack gibi az zekalı veya bilgisiz gözükmüyor. Luffy gibi tek yiyecek olsa başka bir şey yapardı.
Şimdiye kadar edindiğimiz intibaa açısından Kaido'nun yıkımcıları birer aptal. Bu geri zekalı demek değil kendilerini çok büyük görüyorlar. Kaido'nun konuşmalarından da belli bu.

Dinazor meyvesinde sanmıyorum bir şeyler olsun. Dinazorların çeneleri çok güçlüdür bilmem kaç tonluk basınç uygulayabilir ama BM'nin derisini ve hakisini geçebilecek mi? İmkanı yok derim. Onun dışında dinazor meyvesinin macellanın zehri veya Amiraller gibi yok edici etkisi yoktur.

Linlin parçalar. 2-3 yıkımcı olsa bir şans verirdim de. Şuan ki durumla zerre şans vermiyorum.

O değilde hawkişns çok ters köşe yapmadı mı?
Adam çok işlevsiz gördük resmen bizim tayfanın bugu gibi.
Robin,Nami yi kullanarak bizim tayfayı parmağında oynatabilir.
Ben bunu sadece çöplere yapabilir herhalde diye sanıyordum. :D
Luffy orada bayıldığında da bu büyümüdür nedir onu yapsaydı. Luffyide kontrol altına alırdı...
Garip bu oda böyle bir yeteneği var ama sadece çöplerle sınırlandırıyor...

Emin değilim ama King 946 bolumde Udon'a gelip King and Queen vs BM gorebiliriz gibime geliyor. Zaten Kidd'i hapishaneye postalarken Udon'un yakınlarındaydı galiba.

Queen BM'ye zarar verir demedim ki. WCI'den gelme bir tedirginlikten bahsettim ben, BM'nin kağıt üstünde tabii ki yemesi gerekiyor Queen gibi tipleri.
Wano'da Kaido harici alacak adam yok bence. Mama %100 gücünde olsa 50-50 şans veririm. Gerisine ihtimal vermiyorum şu an için. Tamam WCI'da ezdi de BM ve Smoothie gibi tipleri iadei itibar diye getirmedi mi zaten?

BM mugiwaralara bir şey yapamadı, mangaka hakkını Kaido ve tayfası üzerinden verecek gözüküyor BM'ye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık