Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin'im, atik koca topacım benim yaa!.. Bu bölüm Tama'dan bile datluydu. :utan:

Hawkins vs. Law heyecan uyandırıyor. Bir gotik, bir pagan kılıklı iki çakalın mücadelesinde, inşallah Oda HxHa yaklaşır bir şeyler ortaya koyar.

Semirik Shuten ve saz yalvarmaları gerçekten baydı.

Mümkündür.
Haki ile alakalı bir şey olabilir.
Lanetli kılıcın böyle bir gücü olabilir.
Law bulur yani. Zekada üçe beşe katlar Hawkins'i.
Bu bölümde akıllıca bir hamle yapmış gibi görünüyor ama onu da kartları sayesinde akıl etmiştir o. Kartlarına bu kadar bağımlı adamın öyle çok zeki biri olabileceğini düşünmüyorum.
Oda şimdilik köşeye sıkışmış gibi gösteriyor, ümitleri önce kestiriyor.(Biz konuşalım diye.) Sonrasında ters yaparak ümit etmeyi sağlayacak.

Tek sıkıntı Bepo olabilir. Luffy'nin dışında başka hapis yoktu dimi. Farklı yerde olabilir. Smile yedirirler mi bilmem. Kid ve Law'ın ikinci adamlarına smile yedirip onları öne çıkarma durumuna girer mi bilmem. :oops:

Üye silindi 1004

Sanji vs X Drake arada kaynamaz umarım. Tayfanın rakipleri ise ninjalar olacak belli oldu gibi, en meh şey.

Queen kalkacak gibi öbür bölüm.
Queen kalksa ne olacak daha fazla dayak yer. Ya ilginç bir özelliğiyle ortamın gazını alacak ya da daha çok dayak yiyecek ortası bir durum yok.

Linlin'im, atik koca topacım benim yaa!.. Bu bölüm Tama'dan bile datluydu. :utan:

Hawkins vs. Law heyecan uyandırıyor. Bir gotik, bir pagan kılıklı iki çakalın mücadelesinde, inşallah Oda HxHa yaklaşır bir şeyler ortaya koyar.

Semirik Shuten ve saz yalvarmaları gerçekten baydı.
:hhh:
Güzel benzetme. :good:

Arc sonu bitecek mutlu bir tablo gibi gözüküyor.
Sen ne güzel yorumlar yapıyorsun öyle. :utangac:

Bu queen eğer hibrid moda girerse kocaman bir şey olur. Kaidodan sonraki en büyük hibrid zoan olabilir. Gerçi kaido queen kadar büyük mü bilemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık