Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ne diyordu ", Sanji sen arkada kal çocuğu koru". Zoro aralarındaki güç farkını biliyor. Zaten Sanji de itiraz etmiyor.
Gülen adamdan nefret ederken bir anda acıma hissi doğdu. Kid tayfasından olan
Yani diyorsun ki Zoro, Sanji'ye; elinin hamuruyla erkek işine karışma demek istemiştir. Öyle mi ? Ben mi yanlış anlıyorum arkadaşlar biri şey yapsın :oleyo:

Evet yıldırım dedim kıvılcım değil. O sahnelere bakalım.

Gibi gibi. Senin attığında ise bunun çeyreği bile yok. Zira attığın sahnede Sanji açık tonlarda çizilmesine rağmen simsiyah armament hiç gözükmüyor.

Sen her gördüğün kıvılcımı haki sanacaksan...
Bak bu lao g
Bu da king punch

Sen bence konuyu anlamamışsın.

Tanıştırayım
Bak bu armament;
Bu da düz haki siyahlık yok ama logiaya sarılıyor;
Armamet dediğinde siyahlık yok yanlız

Yani diyorsun ki Zoro, Sanji'ye; elinin hamuruyla erkek işine karışma demek istemiştir. Öyle mi ? Ben mi yanlış anlıyorum arkadaşlar biri şey yapsın :oleyo:
Sen de mi aynı düşüncedesin. Adam elinin hamuruyla tayfanın savaştan sonra yenilenmesini artırıyor. Hakkını yemeyelim. Luffy nasıl bu kadar hızlı iyileşiyor sanıyorsunuz. Sanji nin 2 yıl önce düştüğü adada öğrenmişti.

Zoroyu hapse atsalar ne olacak. Herife kaieozeki etki de etmiyor. Gerçi her ark bunu bir yere tıkıyorlar. Anca kairoseki bir kafese koymaları lazım. Gerçi oda esprisine bunu az kafese koymadı. Balık adam adasında da normal kafese koydu sanırım. Normalde koka bassa kafa arsa kırar da işte senaryo.

Ne söylediğini bile anlayamıyorum ? Neyi savunduğunu bile anlamıyorum ? Sen, o hasır değil diye çıkıştın. Ben, seni alıntılamamıştım bile, şimdi de kendi kendine tribe girmişsin.

Varsa bir iddian yaz, yoksa lütfen yani :oleyo2:
İşte kendi kendine çalıp oynayacağına en baştan böyle sorsan uzamayacaktı konu.
Evet beni anlamıyorsun, ama anlamamana rağmen bir şeyler yazıyorsun karşılık olsun diye.

Ben o hasır şapka değil, dedim. Yani plot armor'u yok. Oda abuk subuk şekillerde kayırmıyor.
Bir kalp korsanlarının yaşadıklarına, bir kidd korsanlarının yaşadıklarına bak, bir de hasır şapkalara bak.
Belki o zaman anlarsın. :artiz:

Bazı arkadaşlar kör olmuş sanırım. Sanji Zoroya napıyorsun ulan hıyar dedikten sonra arkada Drake beliriyor. Yazık cidden mangayı okuma da zorluk çekiyor bazı çocuklar. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık