Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim bu arktaki beklentilerimden biride Zoro'nun zihinsel olarak büyük darbeler alması. Luffy 2 kere zihinsel olarak çöktü, Sanji geçen ark çöktü bu arkta Zoro'nun zihinsel olarak çökeceğini düşünüyorum. Ailesi ile ilgili bir dram olacak herhalde. Yada bunuda hapse atıp delirtecekler.

İşte kendi kendine çalıp oynayacağına en baştan böyle sorsan uzamayacaktı konu.
Evet beni anlamıyorsun, ama anlamamana rağmen bir şeyler yazıyorsun karşılık olsun diye.

Ben o hasır şapka değil, dedim. Yani plot armor'u yok. Oda abuk subuk şekillerde kayırmıyor.
Bir kalp korsanlarının yaşadıklarına, bir kidd korsanlarının yaşadıklarına bak, bir de hasır şapkalara bak.
Belki o zaman anlarsın. :artiz:
O sırada başka biri ile Luffy o şekilde değişmez tartışması güdüyordum sen de o hasır şapka olmaz ona bir şey gibi yorum atınca aynı sandım haliyle, biraz daha açıklayıcı lütfen :mad:

O sırada başka biri ile Luffy o şekilde değişmez tartışması güdüyordum sen de o hasır şapka olmaz ona bir şey gibi yorum atınca aynı sandım haliyle, biraz daha açıklayıcı lütfen :mad:
Ben ne bileyim kendi kendine çalıp oynayacağını.
Ben aylardır bu forumda Oda'nın hasır şapkaları kayırdığını söylüyorum.
Buraya 10 tane mesaj yazdıysam 9unda da gene buna değindim.
Daha ne kadar açık olayım yahu. :bilmem:

Luffy de tayfaya sert emirler vermiyor ama üstünlüğünü hissediyorsun kaptan çünkü. Aynı şekilde Zoro da yardımcı kaptan ve bunu burada hissettik bence. Sanji hiçte beklenilen ya da söylenen gibi sert bir tepki vermedi. Sadece yapma etme dedi ki bu Luffy’e de söyleniyor ama sonuç? Zoro bildiğini yaptı ve diğerlerine de ne yapmaları gerektiğini söyledi ki olması gerekende bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık