Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toko'yu Sanji'ye emanet edip, ateş edenleri Franky'ye "hepsi senin" deyip bırakan, Orochi'yi oracıkta öldürmeye giden Zoro, adamsın. Luffy de olsa aynısını yapardı, nitekim ekran başından destekledi.
Zoro fazla karizmadan ölme kardeşim dikkat et kendine.:a:
Luffy olsa Yasu kesin ölürdü zaten :S Luffy olsa Yasu ölmeden harekete geçerdi...

Benim eski tanıdığım Zoro düşünür taşınır öyle hareket ederdi. Böyle kendini pişmanlıklara kaptırmazdı. Yine sinirlenirdi elbet ama içinden bi muhakeme yapar, Kaidou'yu tüm gücümüzle indireceğimiz gün bu kalleşi de aradan çıkarırız derdi. Bu aynı Ace öldükten sonra Marco ve Vista'nın Akainu'ya saldırmasına benziyor. Meh.

İğrenç bir espri yapacağım hazır olun.
Kyoshiro 720p video oynatıyormuş.Ama bluray de oynatabiliyor mu onu gelecek bölüm göreceğiz. :D

Hawkins ve Drake çok kastı ya. Tamam Kaido indirdi sizi de her denileni eksiksiz yapmalari nedir. Killer ve Zoro için kaptan olmayan tek novalar deniyordu. Ben ne Hawkins, ne Drake ne de Apooya kaptan diye bakmıyorum.
Boş adamlar zaten. Drake belki bir plan yapıp, katılmış olabilir.

İğrenç bir espri yapacağım hazır olun.
Kyoshiro 720p video oynatıyormuş.Ama bluray de oynatabiliyor mu onu gelecek bölüm göreceğiz. :D
Asura diyorsun... :oops:

Luffy olsa Yasu kesin ölürdü zaten :S Luffy olsa Yasu ölmeden harekete geçerdi...

Benim eski tanıdığım Zoro düşünür taşınır öyle hareket ederdi. Böyle kendini pişmanlıklara kaptırmazdı. Yine sinirlenirdi elbet ama içinden bi muhakeme yapar, Kaidou'yu tüm gücümüzle indireceğimiz gün bu kalleşi de aradan çıkarırız derdi. Bu aynı Ace öldükten sonra Marco ve Vista'nın Akainu'ya saldırmasına benziyor. Meh.
Zoro'nun içine şeytan kaçmış, o yüzden böyle fevri davranıyor galiba. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık