Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O garanti de...
Ben bizimkilerin birilerinin yardımına muhtaç olmadan bir şeyler yapabilmesini istiyorum şahsen.
Çok mu erken Hawkins ve X-Drake'ten kendi başlarına kaçabilmeleri/kurtulabilmeleri için?

Gerçi Zoro kaçacam ayağına olduğu yerde döner durur ama...:oleyo2:
Bu durumda muhtaç olmaları normal bence.
O kadar da değil ya. :D Daha Law'ın falan gelme olasılığı var. Bir şekilde oradaki esirleri kurtaracaklardır. Bir şey olursa da Orochi'ye bir şey olabilir. Hawkins ve Drake düşmez gibi ona katılıyorum.

Gerçi nasıl kaçacaklar o meçhul. Ebisu halkı var, tutsak samuraylar var. Hepsi aynı yere mi kaçacak? Sanji ve Zoro arasında ekip bölünebilir.
Law halleder bence.
Deku reis sakin ol:(
Yenerler ama. :/

Halen bu adam süpernova seviyesi mi? Yoksa ben mi yanlış anladım ? "De" ekinin verdiği anlamına kanarak?
Eğer marine moria olayını gizlemeyip ödül artışı yapsaydı sanji de süpernova olarak anılırdı. Süpernova olacak güce sahipti 2 yıl önce. Hala da bir süpernova eder. Üstüne bir de suit giydi. Suit hali adama zoan dayanıklılığı gibi bir şey verdi. Adam zoandan pençe yedi hasar almadı. Hızına hız, saldırısına saldırı kattı. Şuan suit ile bence 4. Komutan seviyesindedir sanji. Urouge, bonney, bege, killer, xdrake bence suit sanji kadar güçlü değil. Keza Hawkins de öyle.

Eğer marine moria olayını gizlemeyip ödül artışı yapsaydı sanji de süpernova olarak anılırdı. Süpernova olacak güce sahipti 2 yıl önce. Hala da bir süpernova eder. Üstüne bir de suit giydi. Suit hali adama zoan dayanıklılığı gibi bir şey verdi. Adam zoandan pençe yedi hasar almadı. Hızına hız, saldırısına saldırı kattı. Şuan suit ile bence 4. Komutan seviyesindedir sanji. Urouge, bonney, bege, killer, xdrake bence suit sanji kadar güçlü değil. Keza Hawkins de öyle.
Kusura bakma benim hatam o zaman. Zoro'yu Yk3 mü yaptın yoksa Yk2 mi?

Kusura bakma benim hatam o zaman. Zoro'yu Yk3 mü yaptın yoksa Yk2 mi?
Luffy YK2
Zoro YK3
Sanji YK4
Jinbei YK4

Wano sonrası hepsi 1 üst seviyeye çıkacak. Luffy daha tam manası ile Yk1 değil. Katakuri kadar armament ve fizik güce g4süz erişince Yk1 olur. Çünkü katakuri meyvesiz de hayvan gibi haki basıp hız ve fizik güç gösterebiliyor.

Luffy YK2
Zoro YK3
Sanji YK4
Jinbei YK4

Wano sonrası hepsi 1 üst seviyeye çıkacak. Luffy daha tam manası ile Yk1 değil. Katakuri kadar armament ve fizik güce g4süz erişince Yk1 olur. Çünkü katakuri meyvesiz de hayvan gibi haki basıp hız ve fizik güç gösterebiliyor.
Diğerlerinin, bahsettiğin YK2 commanderlığa geçiş süreçleri, Luffy'nin ki kadar zor olacak mı? Yoksa sadece Luffy'e mi özel? Sudan power up alıyor herhalde bu diğerleri.

Luffy YK2
Zoro YK3
Sanji YK4
Jinbei YK4

Ilkten belirteyim,fikrine saygı duyuyorum. Ama kendim açısından degerlendirirsem çok abartı bir sıralama olmuş bence. Zoro ve Sanji'nin bu hallerinin mümkunati yok yk3 yk4 olması bana gore. Bana göre Luffy Yk3 ve Yk2 arasinda bir yerde. Bence daha Yk2 için cabalamasi gerekiyor.

Luffy YK2
Zoro YK3
Sanji YK4
Jinbei YK4

Zoro ve Sanji ne ara o seviyelere geldi? Bilmediğimiz One Piece spin-off falan mı var?

Ilkten belirteyim,fikrine saygı duyuyorum. Ama kendim açısından degerlendirirsem çok abartı bir sıralama olmuş bence. Zoro ve Sanji'nin bu hallerinin mümkunati yok yk3 yk4 olması bana gore. Bana göre Luffy Yk3 ve Yk2 arasinda bir yerde. Bence daha Yk2 için cabalamasi gerekiyor.
Urouge yk4 indirdi. Killer ile kafa kafaya dövüşüyordu. Pek ala Zoro YK4 veya yk3 eder.

@kekomancer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık