Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence şimdilik Hawkins ve X-Drake yeterli. Hani sadece King vs Sanji&Zoro olsa anlarım da ortada bir ton sivil, bir genç kız, bir çocuk ve o çocuğun babasının cesedi var.
Bence King'e gerek yok orada.

Yalnız Sanji&Zoro yazınca bir tuhaf oldum. O ikisinden çok pis bir şey çıkar. İnsan seyretmek istiyor. Ortalık bu kadarvkarışık olmak zorunda mıydı illa Oda!
Nasıl gerek yok ya? Bir tek atıp gidecek.:artiz:

Sanji ve Zoro, Kaido üzerinde etki mi bırakacak?
O kadar da değil yahu.

Law'a ayrı öfkesi ve planı olduğunu ben de düşünüyorum. Ama bu adama laf atmadan duramıyor musun yahu? :oleyo2:

:artiz:
Yoksa sen değil miydin o? :hoo:
Zoro zaten en kötü nesilden birisi. Kaido onu tayfasında gayet isteyebilir. Güçlü kişileri istiyor. Sanki Drake falan çok etki bıraktı iki sene önce. :D Caribo'nun yendiği robota saldırmıştı. Sanji de gayet bırakabilir. O kadar değillik bir durum yok yani. Ha, bunlar yaşanmaz tabi. Ancak imkansız değil.

Ben değildim. :/ Gerçi arada atıyorum ama olsun.

Zoro-Sanji ikilisinin Hawkins,Drake'a karşı dövüşüp kaybedeceğini hiç sanmıyorum.Zoro Hawkins'in anında 2 canını alıp,Sanji ise Drake ile aynı rütbede bulunan adamı muhtemelen ağır dövmüşken kaybetmeleri için pek bir neden yok.

Bunlar daha iyi günleriniz! sdfsmfsd
Ne olduysa Page One'dan sonra oldu, o karşılaşma sizleri cesaretlendirdi!
Sanji süper nova seviyesindeydi zaten 2 yıl önce de. Bizim tayfanın moriaları indirdiği gizlendi. Yoksa 2 yıl önce Zoro 200+ sanji 130+ falan ödül verilirdi.
Haklılık payın var ama bu sadece bir varsayım, sonuç olarak sanji süpernovaların altında kaldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık