Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsanlar bir iddiada bulunmadan evvel o iddianın mangadan verilecek bir örnekle kolaylıkla çürütülebileceğini neden düşünmez ? Hee laf olsun torba dolsun mantığıyla yazıyorsa tamam :flaugh:

Kimle yaristiram? :) Ebisu kasabasından sonra çıkan Sanji ile önce çıkan narkoz beyi.... aman neyse. Hiç halim yok
En azından savaşabileceği insanları deneyebilirsin.
King olur, Jack olur, Mihawk olur.
Bigmom'ın bindiği hayvan nedir? Zoro'nun kalibresi o mu?

Dahası ben zaten Sanji ve Zoro'nun hızının karşılaştırmasını yapmıştım. Merak ediyorsan oraya bakabilirsin.

"Önce çıkan narkoz beyi?"
Law'dan mı bahsediyorsun?
Ne alaka?
Dahası adam ışınlanıyor, tabiki Zoro ile kıyaslanamaz.

Şeytan meyveleri de bir ısırıktan sonra laneti devam ettiriyor mu acaba? Ace romanında bir ısırıktan sonra meyveyi başkasına veriyordu.

Evet.Oldukça büyük slashlar bile atabiliyor meyvesi sayesinde.
Bigmom'ın kızları içinde kılıç ustalığı en çok dikkatimi çeken o uzun boyunlu abla olduğundan herhalde, aklımda tutmamışım.

Ama yapçak bir şey yok. Bigmom'ın iki adımlık mesafeyi aylardır aşamadığı hikayede tayfasının King'e oyuncak olması şaşılacak şey değil.:artiz:

En azından savaşabileceği insanları deneyebilirsin.
King olur, Jack olur, Mihawk olur.
Bigmom'ın bindiği hayvan nedir? Zoro'nun kalibresi o mu?
Ne anlatiyorsun? O hayvan üstünde dahi yoruluyorlar ki kaç gün önce başladı yola. O yolu normal kossalar nolacak? Başkent ile kuzey mezarlığı arası daha kısa desen daha mantıklı olurdu. Toko kosmasiyla bölge değişmesi diye. Orada yapılan ufak espiriyi anlamayip Zoro vs Timsah yaptın ya helal olsun.

"Önce çıkan narkoz beyi?"
Law'dan mı bahsediyorsun?
Ne alaka?
Dahası adam ışınlanıyor, tabiki Zoro ile kıyaslanamaz.
Bu işin sonu kıyas derken banlanmaya gidecek. Hiç gerek yok.

Ne anlatiyorsun? O hayvan üstünde dahi yoruluyorlar ki kaç gün önce başladı yola. O yolu normal kossalar nolacak? Başkent ile kuzey mezarlığı arası daha kısa desen daha mantıklı olurdu. Toko kosmasiyla bölge değişmesi diye. Orada yapılan ufak espiriyi anlamayip Zoro vs Timsah yaptın ya helal olsun.
Kıyasa başlayan sensin.
Kıyas yaparak Zoro'nun hızlı olduğunu göstermeye çalışan sensin.

Ben saçmalığına güldüm sadece. Bence bu kadar alınganlık yapma. He gülmem seni rahatsız ettiyse söyle, bir daha gülmeyeyim.
Ama rica ederim sen de bu kadar gülünç kıyaslamalar yapma. :byee:

Queen ne oluyor deyip ayaklanacak, oraya bir Big Mom baskını yapilacak. Aksiyon

Zoro ve Sanji aksiyonda. Savaş olabilir. Aksiyon.

Şu senaryoda önümüzdeki bölüm bir şey olmaz ise helal olsun.

Law dahi Hawkinse dalabilir battı balık yan gider diye. Zoro vs Orochi daha hoş olur. Drake ise bir yeri kasiniyor. Sanji biraz ayar versin ona.
Law ın şuan tek derdi tayfası. Zoro şuan Orochi yi öldürmez çok erken bunlar büyük savaşta olur o yüzden bu kadar ümitli olup sonra beklentiniz çıkmayınca Oda yı suçlamayın...

Law ın şuan tek derdi tayfası. Zoro şuan Orochi yi öldürmez çok erken bunlar büyük savaşta olur o yüzden bu kadar ümitli olup sonra beklentiniz çıkmayınca Oda yı suçlamayın...
Beklentim yok. Olabilite konuşuyorum. Olmasa da vah neden olmadı diye cirpinmam zaten.

Derdi olan tayfası şu an içeride. Neyse ya.

Ben istediklerim olmuyor diye agliyim en iyisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık