Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen BM tarafından indirilip de arcın Bluenosu olmaz.Smoothie vs King de olursa bile anca arc ortalarına doğru olur.Bu vsler ise arc sonu garanti olacak gibi.
Eğer ki Orochi tarafı düşerse şimdiden, komutanlara Sanji ve Zoro düşünmeye baslarim. Drake ve Hawkins de ihanet eder ya da sopayi yerse o vsler olabilir.

Smoothie derken King orayi terkederse Smoothieler ülkeye girer.

Aslında şey de problem. Nekomamushi nasıl girecek ülkeye? Hadi girdi diyelim yolda Smoothieler ile karşılacak. Kâr ittifakı olabilir. Win Win :D

Arada başkalarını da indirmesin. :D
Kaptandan, 2. adama. Big Momlar bir taneler. Wano onların iadei itibar zamanı

Eğer ki Orochi tarafı düşerse şimdiden, komutanlara Sanji ve Zoro düşünmeye baslarim. Drake ve Hawkins de ihanet eder ya da sopayi yerse o vsler olabilir.

Smoothie derken King orayi terkederse Smoothieler ülkeye girer.

Aslında şey de problem. Nekomamushi nasıl girecek ülkeye? Hadi girdi diyelim yolda Smoothieler ile karşılacak. Kâr ittifakı olabilir. Win Win :D

Kaptandan, 2. adama. Big Momlar bir taneler. Wano onların iadei itibar zamanı
Her türlü bu vsler olacak gibi geliyor bana.O değil BM tarafı sırf King yüzünden Wano'ya giremiyor değil mi ? Tam bir rezillik :D

Her türlü bu vsler olacak gibi geliyor bana.O değil BM tarafı sırf King yüzünden Wano'ya giremiyor değil mi ? Tam bir rezillik :D
Güçlü olanları meyve kullanıcısı.
Akıntı başlı başına bir bela.
Gemi batarsa ölürler.
King de uçtuğundan atış alanlarında değil.

Yalnız harbi rezillik hea. :hhh:

Hava kuvvetleri önemli şimdi :D Kizaru bile MF'de havadakilere dikkat edin eyyy devler diyordu Marco için. :p

Nekomamushi girer de Smoothiler giremiyor ise kötü olur.

Şu Big Mom yıllardır yolda da Zorolar 1 bölümde bölge değiştirdi. Millet hâlâ Zoroya yavaş diyor

Güçlü olanları meyve kullanıcısı.
Akıntı başlı başına bir bela.
Gemi batarsa ölürler.
King de uçtuğundan atış alanlarında değil.

Yalnız harbi rezillik hea. :hhh:
Ne olursa olsun içinde Smoothie,Daifuku,Perospero falan olan bir grubun King'den çekinmesi oldukça garip geliyor bana :D Hatta King başta gemiye saldırırken Smoothie slash falan atıp da durdurmayı deneyebilirdi.Kata olsaydı böyle olmazdı tabi :D

Şu Big Mom yıllardır yolda da Zorolar 1 bölümde bölge değiştirdi. Millet hâlâ Zoroya yavaş diyor
Bigmom'ın bindiği hayvanla Zoro'yu yarıştırmak... :hhh:

Ne olursa olsun içinde Smoothie,Daifuku,Perospero falan olan bir grubun King'den çekinmesi oldukça garip geliyor bana :D Hatta King başta gemiye saldırırken Smoothie slash falan atıp da durdurmayı deneyebilirdi.Kata olsaydı böyle olmazdı tabi :D
Smootie'nin slash'ı var mıydı yahu? :hoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık