Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağzını ayıra ayıra gezip Wano'nun tatlı su kaynaklarının ph değerlerini ölçmek önemli tabi. :rolleyes:

Sanji kadın görecem diye onca emek verip, o kadar kan kaybetsin, Zoro sıfır çabayla kollarında uyutsun, adalet yok hacı.
Katılıyorum. zoro'nun istediği kılıcı luffy'ye verir. Ünü ve vs yi sanji'ye verir. Kadını da zoro'ya.
Kesinlikle adalet yok ama işleme biçimi böyleymiş demek ki yoksa her karaktere istediğini verse ne anlamı kalır:rolleyes:
Page one ne zaman paket oldu bu tamamıyla sanji fanlarının hayali bir senaryosu.
Haklısın page one kesinlikle paket olmadı. Hamur oldu desek daha doğru olur.

Katılıyorum. zoro'nun istediği kılıcı luffy'ye verir. Ünü ve vs yi sanji'ye verir. Kadını da zoro'ya.
Kesinlikle adalet yok ama işleme biçimi böyleymiş demek ki yoksa her karaktere istediğini verse ne anlamı kalır:rolleyes:
Ama O kılıç Zoro'ya gidecek sonra Yargıç katili olarak Zoro da biliniyor ve kızı da Sanji gibi her arc abazalık yaparak kapmadı adamın suçu yok karizma olmak suç mu? :D

Law, milletin idama odaklanmasını fırsat bilip tayfasını kurtarmış olabilir.

Bu arada amirallik yine havada uçuşuyor ben kaçar.
Öylesi çok basit. Law tek başına gittiyse bir şeyler olmalı. Ya tayfasının ölüsünü görmeli ya kurtarayım derken işler sarpa sarmalı ya da ciddi bir vs. ye girmeli.

Öyle gitti, kurtardı olayı hem basite kaçıyor hemde Bepolar boşuna yakalanmış oluyor(ötmemişler de). Ne anlamı kaldı seride öyle çizilmesinin o zaman. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık