Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk neci oluyor?

Dahası Kawamatsu var. Ondan da bir şeyler alacağı garanti.
Arkadaş her şeyi kendi kendine öğrenen Sanji'ye bakıp, Zoro için hala eğitmensizlikten yakınmak...

Kelimelerin bu derece kifayetsiz bırakılması üzüyor beni şahsen. :gamyon:
Harbi Sanji ye şimdi üzüldüm. Ona da hoca gerek. Tellak ta onun hocası olur.

Mihawk neci oluyor?

Dahası Kawamatsu var. Ondan da bir şeyler alacağı garanti.
Arkadaş her şeyi kendi kendine öğrenen Sanji'ye bakıp, Zoro için hala eğitmensizlikten yakınmak...

Kelimelerin bu derece kifayetsiz bırakılması üzüyor beni şahsen. :gamyon:
Sanji zengin çocuğu. Küçüklüğünde en iyi eğitimi o almış zaten. :/ Bu arada Kawamatsu başkentteki olayları görürse Zoro'nun falan peşine düşebilir. Dediğinin olması olası.

Sanji zengin çocuğu. Küçüklüğünde en iyi eğitimi o almış zaten. :/
Zoro'nun çocukken ki hocası da her şeyin nefesini bilecek düzeyde biri. (Ki muhtemelen Wano'lu) adamda 1. Seviye kılıç var, daha ne olsun.
Şahsen Zoro'nun eğitim konusunda bu serideki en şanslı kişi olduğuna inanıyorum. En iyilerden eğitim aldı. Sanji ile falan kıyaslanamaz yani.

Bu arada Kawamatsu başkentteki olayları görürse Zoro'nun falan peşine düşebilir. Dediğinin olması olası.
Ya yok. Gerek yok aksiyona falan. Hiyori'nin iki kelimesine bakar.
"Seviyorum babacım." :utan:

Zoro'nun fiziksel durum sağlam buna karşı değilim. Ama King ve Queen armamentte en az Kata seviyesindedir. Hatta king daha üstün bile olabilir. Bu yüzden Zoro her ne kadar fiziksel durumda üstün olsa da bu armamentte karşı ezilmeden karşı koyabilecek kapasitede değil. Bak Jack'in armamentti bunlardan bir nebze düşüktür muhtemelen o bile Zoro'ya çokça zorluk yaşatır. Zoro'nun gelişmesini sağlayacaksa ben dövüş içinde ezilmesine bile razıyım.
Bu seviye adamları zorlanmadan alamazsın zaten. Hee kiminde 5 derece kiminde 10 derece zorlanırsın. O rakibine göre değişir. Jack, Queen, Kata durumu da bu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık