Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana mı öyle geliyor yoksa Zoro ve Ryumanın hikayeleri benzerlik mi gösteriyor. İkisi de açlık çekiyor ikisi de bir kadın tarafından kurtarılıyor ikisi de ilk girdikleri düelloda manasız bir şekilde yeniliyor ve kendisini kurtaran kadın tarafından geri çekilmeye zorlanıyorlar. Bence Zoro kamuranı takip ederken tekrar o köprüden geçecek ve Gyakimaru yine karşısına çıkacak bu sefer bizimkisi zorlanmadan geçecek ve kılıcını alacak sonrasında ise Orochi ile ejder kesme olayı gerçekleşecek.
1. Zoro yenilmedi.
2. Gyakimaruya karşı da zorlanmadı.

O resimdeki olaylara benzer durumlar yaşanması. Önceki sayfalarda paylaşıldı. Kimse kesin demiyor zaten. :D

Bana tam tersi Kaido gelecek gibi geliyor. Luffy'nin iyice bilenmesi ve daha etkileyici olması için. Bu adam Wano'nun koruyucusu ise başkentti dağıtanlar varsa kendisini gösterir. Hem malum bu Law'a falan da kinli. En kötü nesilden kim varsa tekleyip geçiyor. Zoro ve Law fırsatını da kaçırmaz bu adam.
Luffy zaten bilendi. Sırf o yüzden Kaido gelmez bence.

Luffy zaten bilendi. Sırf o yüzden Kaido gelmez bence.
Sırf o yüzden gelmez zaten. Daha etkileyici olur diye düşünüyorum. Halk belki tam içlerinde isyan ateşini hissederken Kaido'nun gelmesiyle sönebilir.
Belki dediğin gibi King gelir hem devriye atması biter. Neyse göreceğiz. :D Şu spoiler falan çıksın da hele.

Şu adada Zoro'yu gücüyle ezecek 3 kişi var; Kaido, BM, King. Gerisinin alayı gelse fos. Zoro ezilmez. Bu noktada Zoro'nun sınırlarını zorlayan en mantıklı ve uyumlu düşman King olacaktır.

1. Zoro yenilmedi.
2. Gyakimaruya karşı da zorlanmadı.
2 vs 1 de hata yaptı ve yaralandı. Kendinden geçmesi demek 2. rakip karşısında savunmasız kalmak demek eğer Gyakimaru öldürme niyeti gütseydi, Zoro'ya cenaze namazı kılardık ki bu da bence yenildi demek oluyor.

2. Bir adama karşı sürekli açık veriyorsan bu ne oluyor. Bana göre Zoro, Gyakimaru'dan çok daha üstün ama bu zorlanmadı demek değil. Örneğin Luffy kendisinden en az 3-4 gömlek aşağıda olan Monet'e karşı dezavantajlı konuma düşmüştü. Aynısı verdiği açıklardan dolayı Gyakimaru karşısındaki Zoro'da da oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık