Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
g4 ile Kaido'ya zarar veremez Kaido'nun ortalama saldırıları KingKong Gun kadardır diyordum da inanmıyordunuz.

1-Tamam da, Luffy'nin dayak yediğine sevinen kim? ( O laflar Zoro'nun daha gücünü görmeyip biz Zoro daha göstermedi kendini deyince dalga geçip, iş Luffy'e gelince yok şöyle yapar, yok böyle yapar diyenler içindi, Zoro tek yeseydi, burada 100 sayfa Zoro'yu gömeceklerdi.)
2-Zoro da tek yer Kaido dan aksini söyleyen hiç bir Zoro fanı yok, aksine Luffy kaido dan asla tek yemez deniliyordu.
3- Kimse olayı Zoro'ya bağlamadı, ilk başta ben, mangaka Luffy'i biraz kenara alıp, Wano arcı nın adamı Zoro olduğunu düşündüğüm için, sırada Zoro'nun hünerlerini göreceğiz dedim, ondan sonra başladı her şey zaten.
4- Zoro'ya zarar vermek için bir şey yapmamıza gerek yok. Adamlar Zoro'nun daha 3. komutan bile alamayacağını söylüyor, ne yapalım? Kabul mü edelim? Zoro ya zarar verdiğimiz falan yok.

Cevap verdim çünkü ilk sayfalara yazıp duran bendim, muhtemelen bana da diyorsun bu lafları, ama olay bundan ibaret. Her zaman ki gibi algının kralı yapılıp, Zoro cular fanboy, abartıyorlar, bunlar yüzünden Zoro'yu sevmiyoruz falan deniliyor. Neyse ben yazayım da içim rahat olsun.
Hacı gün gelecek çok fena muhabbetler dönecek senin üzerinden, burdan söylemesi.:p;):). İlk sayfalarda ortalığı karıştıran hep sendin :D

sabahtan beri düşünüyorum bu Luffy Kaidou'yu nasıl yenecek diye sanırım sonunda cevabı buldum,
Narutodaki Edo tenseiye benzer birisi Roger'ı çağıracak, Roger vs Kaido izleyeceğiz wano yok olacak. Ya da Rogerın ruhu falan girecek Luffy'e başka teorisi olan varsa alıntılasın lütfen :)

sabahtan beri düşünüyorum bu Luffy Kaidou'yu nasıl yenecek diye sanırım sonunda cevabı buldum,
Narutodaki Edo tenseiye benzer birisi Roger'ı çağıracak, Roger vs Kaido izleyeceğiz wano yok olacak. Ya da Rogerın ruhu falan girecek Luffy'e başka teorisi olan varsa alıntılasın lütfen :)
Düşünmeye gerek yok. Luffy ve saz arkadaşları tarafından evrile çevrile dövülecek bir şekilde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık