Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy yenecek Kaido'yu. Çünkü o Luffy. Bunu yapabilecek tek kişi o. Arkadaşları uğruna inanç ve azim ile bu büyük belayı da def edecek hayırlısıyla.

Alma mazlumun ahını...
Yalnız, bu sahne animede müziği vs çok efsane olmuştu. O değilde o kadar BM ileri seviye silahlanmayla karşıladı felan yazmıştım. Tek yemesi Luffy’nin baya şaşırttı. Hani, Kaido Luffy’e çok net saldırı attığında teke gider mi diye sorsalar, evet derdim. Bunu tahmin etmedim ama ne geleceği gördü, ne sıyrılmaya çalıştı. Biraz şunu işlemişler sanki Luffy vurdu dikiş attılar, Kaido vurdu toprak attılar. Neyse en azından yere düşürmesi biraz teselli etti.

Yorumlarda 40. sayfadayım. Bölüme özel okuyorum. Zoro'yu gerçekten even biri olarak şunu soruyorum:
1)Tek yiyen Luffy(Luffy'ye olan sevgimi bilen bilir ama her yerde basa basa yonkou seviyesini söylemişimdir) başkasının kaptanı mı?
2)Luffy bu haldeyken ondan daha güçsüz olan Zoro'nun hali ne olur diye düşünüyorlar mı?
3) Şuradaki olayı Zoro'ya bağlamaya çalışıp saçmalayarak ne yapmak nereye varmak istemektesiniz?
4)Yorumlarınızla Zoro'ya zarar vermeyi ne zaman bırakacaksınız?
İlk 40 sayfadan çıkardığım eleştiri budur şimdilik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık