Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sağlıklı WB - Kaido dövüşünü görmek isterdim. Mom vs Kaido olsun ona da razıyım, cidden farklı seviyenin adamları bunlar.

Öffff efsane bi bölüm geliyor. Böyle ağır bi mağlubiyet gerekiyordu yalnız. Bi daha spoiler okumayacam diyorum her seferinde ama perşembe oldu mu dayanamayıp açıp bakıyorum. Luffy teke gidiyor sanırım ama bu seviyede bir 1v1 de böyle olacağı belliydi. Ne var ne yok dalmış olması güzel. Umarım saçma sapan bi plot armor yapılmaz da luffyler kendi güçleriyle bir şeyler başarabilir.
Bir sonraki bölüm: *kaido-shanks flashback.*
Shanks kaidou’yla karşılıklı içki içerken Luffy bahsi açılır. Neymiş bu çocuğun alameti farikası diye düşünen kaidou luffy’i öldürmez.

Yalnız garip olan şey, marcodan vs gördüğümüz üzere yonkou sağ kolları amirallerle güzel güzel kapışabiliyorlar. Sonunda yeniliyorlar ama uzun süre kapışabiliyorlar. Lütfü bunların seviyesinde olduğunu katayı yenerek gösterip kaidodan tek yiyorsa bu kaido amirallere 1-2 atar demek değil mi? :hmm:
Sağ kol olan katakurinin normal halı bile g4den güçlü, daha hızlı, hakisi daha sert ve meyve uyandırmış.

Luffynin en hızlı formu g4 yılan adam bile katakuriden yavaş. Adam çok rahat ayak uyduruyor.

Luffynin katakuri ile yumruk çarpistirmasi sonra elleri aciyor. Hakisi sağ kol seviyesi değil.

Meyve uyandırma yok. Meyvede gene sağ kol seviyesi değil.

Normal bedeni zaten katakuri karşısında ezildi.

Luffy sadece g4 ile bir süre sağ kol oluyor ama tam manası ile değil. Zira g4 ile de katakuri normal bedeniyle baş ediyor. Adam sneakmani meyve uyandırmadan dövdü. Meyve uyandırarak da boundmani dövdü.

Gözlem hakide gene katakuri önde.

Katakuri bilerek yol verdi luffye. Luffy iradesi ile yendi dövüş olarak değil. Luffy sağ kol seviyesinde değil henüz. Bu arc sonu olur.

Kaido sağ kol seviyesine değil 2. Adama tek attı. Tıpkı wbnin ace'e tek atması gibi. O da wbnin 2. Adamıydı.

Çok komik lan, harbi komik. Sanırsın serinin başı falan tek yiyor. Haki var karşındaki ile güç seviyeni ölçebiliyorsun ama dalıyorsun. Fuji acaba tek yer mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık