Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy sağ kol seviyesine giriş yapmıştır. Bu net. Luffy şu an diğer sağ kollar ile dövüşsün yine Kata karşısındaki gibi sıkıntılara düşer ama diğer Katakuri-Kaido arasındaki farkı Luffy üzerinden görüyoruz. Big Mom'ın Kata'yı eziklemesi boşuna değilmiş.

Ben halen ayağa kalkacağını düşünüyorum. Düşünmeye devam edebilirim, vazgeçebilirim, umut edebilirim.
Çok başka bir şeyden söz ettim orada. Amaneden'in söylediği gibi rezil edildiğimi düşünmüyorum.
Oda isterse her şey olur, yine aynı şeyi söyleyeyim sana zeki boyii, kendinden emin yapılan yorumlara da ayrı bir hastayım.
Teşekkürler.
Rica ediyorum. Burda bir yanlış anlaşılma var. Ben sevmediğim adamı rezil ederim. Sana karşı herhangi bir duygu besleyecek kadar aktif bir üye değilsin zaten. O yüzden üstüne alınma. Seninki gibi alıntıladığım mesajları haklı çıktığımı göstermek için atıyorum sadece.

Derdimi anlattığıma ve sana karşı bir iyi-kötü bir duygu beslemediğime göre senin de bana hitaben yazdığın yorumların içeriğini düzelteceğini düşünüyorum. Saygılar.

Luffy sağ kol seviyesine giriş yapmıştır. Bu net. Luffy şu an diğer sağ kollar ile dövüşsün yine Kata karşısındaki gibi sıkıntılara düşer ama diğer Katakuri-Kaido arasındaki farkı Luffy üzerinden görüyoruz. Big Mom'ın Kata'yı eziklemesi boşuna değilmiş.
Katakuri'nin Luffy'e uzak geleceği görüyorsun demesi mantık buldu. Yonkou ile sağ kol arasında bile böyle muazzam bir fark var. Ben daha az olmasını bekliyordum...:D

Dağda kuzuyu kurt yer, dayağın iyisini Luffy yer :)

Bu kötek lazımdı. Taktik maktik yok, bam bam bam girersen, elin oğlu pekmezini akıtır işte. Umarım ki Kaido biraz da olsa konuşularak anlaşılabilecek birisi olsun, yoksa bu adamın elinden kimse(!) alamaz Luffy'i.

Bu bölümün adını ben koyacak olsam şu olurdu;

Elin yumruğunu yemeyen, kendi yumruğunu balyoz sanarmış :)

Bu arada luffy kaido’dan tek yedi diye ezilir mi ya :(
Kusura bakmayın ama g4 tek yediyse tayfanın geri kalanı 1/3 yerdi herhalde gerisi de boşa giderdi.
Tekin olayı da bu işte. Usopp veya Lufy olması fark ettirmedi. O seviye tek yedi. Croco gibi bir durum da yok. Kaido vs tayfası olsa büyük ihtimalle Kaido alır. Tek yedi, Hahaha. :D

Yonko tayfasını güçlü yapan Kaptan dır gerisi hikaye. WB, BM şimdii de Kaido bunu net şekilde gösterdi.

Yalnız Katakuri olsa o da burada aynı şeyi yaşardı. Önce Brulee'yi Tama'nın olduğu halde görmüş olsun ve üstüne Kaidou önceden arkadaşlarına bin türlü şey yapmış olsun, o da gözlem kullanamaz ve teke giderdi. Muhtelemelen en başta bu kadar plansız hareket etmezdi gerçi ama neyse.

Tekin olayı da bu işte. Usopp veya Lufy olması fark ettirmedi. O seviye tek yedi. Croco gibi bir durum da yok. Kaido vs tayfası olsa büyük ihtimalle Kaido alır. Tek yedi, Hahaha. :D
Orda ussop olsaydı şu an wano merkez camisi selasını okuyor olurdu :D
Tabi canım kaido her türlü tayfasını alırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık