Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açık söyleyeyim; bu kadarını beklemiyordum. Tek yemek nedir ya? Kid'i küçümseyenleri sahneye alalım. :flaugh:

Şuan tüm novalar birleşse yine alamazlar Kaido'yu, zarar veremezler çünkü. Bir açığı falan olması lazım ancak.

Gülmeyeyim diyorum ama dayanamıyorum ya. Luffy, bu güç seviyesinde tek yiyen ilk karakter oldu. :hhh:

Oda, ana karakterini kolladığı kadar gömmesini de biliyormuş. :flaugh:
Şimdi doğruya doğru oradan Zoro'nun uzaklaşması gerekiyor muymuş gerekmiyor muymuş cidden Zoro bu arc o kılıçlardan birini %100 kaybedecek artık Kaido mu kırar King mi kırar bilemiyorum.

@Eustass Captain Kidd Tek yemiştir zaten hacı onda sıkıntı yok. İkisi de ayrı kaderi paylaştı şuan.

Zoro'yu ortamlardan uzaklaştırmasına nasıl bakıyorsun ? :D Hani ejderha falan kesecekti ya reis.
Zoro'nun manevi babası var, farkına varmadın mı? :)

Oda nedense iki yıllık aradan sonra Zoro'yu iyice korumaya başladı. Zoro önce Big Mom, sonra Kaido'dan korkmaya başlar. Sonuç: Tayfanın Big Mom seferibe katılmaz, Kaido seferinde de yönünü şaşırıp kaybolur (!). Artık ustası Mihawk buna yonkoları nasıl anlattıysa adam yonko dövüşlerinde ortada yok. :)

Yav 900 küsür bölüm olmuş şu çocuk yonkou bile olsa tek yemesin artık. Bu adamları böyle ilah gibi gösteriyo başta sonrasında yenilmeleri çok saçma oluyor. Tamam luffy yine ezik kalsın da bu seviye farkı çok abartı.

Luffy dayanıklı dersin kim bilicek rezil herif. :hhh::hhh::hhh:
Şaka bir yanada uzatmadan Kaido vurmuş kafaya.
Birde Luffy gelip Zoro'yu kurtaricak arc'lik prensesi Zoro filan yazanlar vardı.
Işe gitmicek olsam yakalanırsa Luffy yakalanır Zoro yakalanmaz diye yazmıştım o mesajı bulur atardim.
Zoro diğerlerine benzemez hayallerinizi yıkar.
3.sınıf karekter muamelesi yapılacak adam değildir.
Öğrenmiş oldunuz.
Bununla Luffy olayının ne alakası var helal olsun ne diyeyim.

“Çocuk ölümü” diye defalarca söylemen beni ürpertti, onun vereceği hava olmaz olsun ama zaten bi düzine çocuk canlı canlı yenildi seride. “Çok ciddiyet kattı” denildiğini hatırlamıyorum.
Yazarken bende bir garip oldum da kurgu evreninden bahsettiğim için biraz daha rahat olabiliyorum. Çocuklar canlı canlı yenildi ama biz bunu görmedik farkı orada.

Hunter x Hunter izledin mi bilmiyorum. Ama şu sahnelere bir bak mesela.

Gerçi yine net olarak gösterilmemiş ama karanlık bir havası var. Bu sahneleri izlerken çocuklar için üzülmüştüm de yani.

Not: Özellikle belirtme ihtiyacı duydum. Psikopat değilim. Bir mangadan bahsediyoruz sonuçta. Manga okurken Kaidou, Croco, Dof vs. kötülük yaptığı zaman da genel olarak helal olsun diyoruz ama gerçek olsa küfür ediyor olurduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık