Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda bu sefer işi çözdü be. Adam bir bölüm ile;

-Dof tayfasına ayrı bir cevap
-Amiral tayfasına ayrı bir cevap
-Mihawk tayfasına ayrı bir cevap
-KK olmak için tayfa çok önemli diyenlere(en az kaptan kadar falan diyenler vardı) ayrı bir cevap
-Kaido bir yumruk yedi diye yonko seviyesini aşağa çekenlere ayrı bir cevap
-Luffy ve biz fanlarına yonko seviyesini göstererek ayrı bir cevap
.
.
.
.
verdi.

Geleceği görmüş olamaz mı ciddi soruyorum bu soruyu :bilmem:
Geleceği görmüş olsa bile bu Kaido'nun Luffy'yi gelecekte de olsa tekledigi gerçeğini değiştirmez. Her ne olur, Luffy tek yetmemiş olur. Bir açıdan iyi bir açıdan yine kötü :D

Ulan şu sahneye bakar mısın arkadaş ya

Ulan şu sahneye bakar mısın ya.

Tam olarak neyin kralı olacaktınız efenim ? :fool:

Ben bile Kaido'yu Amirallerden üstün tuttum hep. :D Diğer Yonkolar da böyle teklese tamam diyeceğim sana.
Daha bir süre önce BM Kaido'yu alabilir yorumları dönüyordu. Kaido tek atınca diğer yonkoulardan farklı bir boyutta mı oldu ? :) Sadece bakış açısına binaen soruyorum bu soruyu. Yoksa Kaido en güçlü yonkou demişim ben zaten ilgili konuda ;)

Kaido nin ödülü nereden baksan 5 milyardan aşagi olmaması lazim.Luffynin erken yenilmesi iyi oldu. Maç 90 dakika sonuçta ve telafisi olacak ...Gear 5 artık Luffy için kaçınılmaz hatta Gear 5 bile yetmez uyanış olmazsa olmaz

Daha bir süre önce BM Kaido'yu alabilir yorumları dönüyordu. Kaido tek atınca diğer yonkoulardan farklı bir boyutta mı oldu ? :) Sadece bakış açısına binaen soruyorum bu soruyu. Yoksa Kaido en güçlü yonkou demişim ben zaten ilgili konuda ;)
Shanks fanları haricinde Kadio en güçlü değil diyen çıkmaz daha kolay kolay. :oops:

Tama mı ölüyormuş, Op değilde başka seri mi okudunuz şimdiye kadar? Ortada miras kalan söz var, tama'ya zaten Ace söz vermiş. Ölme ihtimaline Hawkins kartlarında baktım, hiç ölüm gözükmüyor. :D

Eyvah DNS yine haklı çıktı ama o demişti ama o söylemişti.
Arc boyunca bu mesajdan çok yazacaksın :)

Shanks fanları haricinde Kadio en güçlü değil diyen çıkmaz daha kolay kolay. :oops:
:rolleyes:

O değil de Luffy gerçekten "bu dövüşü burda bitirirsem" mi demiş ?

Gözlem hakiyle değil geleceği, burnunun önünü görmüyor bu çocuk. Hiç mi anlamıyorsun herifin gücünü ? :oops:

Bu sahne güç dengeleri açısından o kadar çok şey anlatıyor ki... Luffy Kaido karşısında ezilmez diyenler, amiral=yonkou diyenler.. Artık birşeylerin farkına varın bea :rolleyes:

Sallıyayım sallıyayım, tutunca ''Kral'' olayım, tutmayınca ''Ölü taklidi '' yapayım. Ne güzel be...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık